ďakujem za koment-prajem pekný deň
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
chybný náklon
mne nesedi
svetlo, bw prevod, promin
ten useknutý kruh mi vadí, náklon do leva taktéž
skoda orezu dole.. myslim, ze vic mista by tomu dost prospelo..
kompozične nezvládnuté. Takto useknúť kríž, to je kríž
Láslo nič som neosekával-nemusíš sa nad tým pozastavovať keď sa ti to nepáči !!!