...ked je v ociach smutok...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kuuuusticek bledsie (lesklejsie, prekreslenejsie...) oci, pls. :-)
Co ta brada? Preco takto? :-)
:o
tt
sakra :DDD ja ti nikdy nevyhoviem :DDD no nevydalo ;DDD
v podstate ako tt...výraz a prevedenie super
bodaj by nebol v ociach smutok, ked malej oprasknes bradu;-) to by zabolelo aj ineho chlapa!!!
Janca
Som hajzlik, ze? :-D
tt
no obcas mam nejake take pocity ;DDD
gipi
cestne prehlasujem...bolo to bezbolestne ;DDD
Odrazku je na toto treba, čo jest potreba, ako kolega "tt" vraví. Alebo daj kýbel z vodou pod ňu, odraz vody ju prekreslí, ako aj oči vyleskne.
Culo, ty pako...no skus to...:DDD som zvedava ako by ti tam poslusne stala ;DDD
+ vyraz
Alebo tomu pomoz v compe. ;-)
tt
to asi neviem tiez ;D zatial...ale pracujem na tom :DDD
Neskusis mi poslat original? :-)
Mne tu každý nadáva, no toto :P
tt
no co? hras sa?:DDD som zvedava, co vykuzlis;DDD
Culo
snad sa nebudes urazat ;)))
No neviem. Ani to moje mi akosi nesedi. Najvacsia prdel je, ze sa mi akosi stratila ta slzicka. :-D
http://fotky.azet.sk/jsFotka.phtml?i9=15f789032d00&ft=32977851&ftv=1&ftid=32
ciernobiely emotivny portret celebrity. mne sa paci, len ocka mohli byt svetlejsie. tt ti to vysofti napockanie:)
tt to uz je moc svetle. nieco medzi by sa siklo.
monkey
Asi ano, kuusticek tie ocka ztmavit. Ale len kusticek. :-)
tt
no nie je to zle;) ale ta slza tam uz ozaj nie je :DDD a tie ocicka...trosicka svetlejsie to hej...no uznavam...snad lepsia uprava ;DDD
V podstate ide o to, ze som na oci pouzil iny prevod do cb ako na zvysok fotky. Len som to trosku prehnal, zda sa. :-D
tt
aj tak si pre mna borec ;DDD
Nemám fotky dětí rád, ale tohle mě dostalo, já osobně bych ji viděl raději v barvě.
smutek té malé je očividný a nejen v očkách, ale i ve výrazu rtů. Je to pěkné, až na tu useknutou bradičku.
peknucka
ten ořez hlavně brada
Působivé... Uvítal bych světlejší oči, ale zas na druhou stranu ta jejich "temnota" dobře evokuje tu smutnou atmo fota a názvu... FAjné, líbí. 5+1
Mirek
ty si moj clovek ;D vystihol si to uplne dokonale ;DDD
nejak me chytla fotka obsahove, takze i kdyz po precteni komentare od tt mu davam za pravdu, tak priznavam, ze ja si toho pri prvnim propadnuti fotce nevsiml a vlastne mi to nevadilo.. :)
Jako amatér se neodvažuji říci nic víc, než že je to krásná fotka. Technicky, ale hlavně obsahem. Dík.
ako tt :)
pozor na to!:DDD tt je tu king;DDD
vdaka vsetkym;)))
dobrý šum a hlavně výraz.....
ak nie brada...inac za 6
cybí mi ta brada jinak fajne
tak taketo mozem
dobrej výraz, jinak trošku natlačené do formátu
-, vyraz super