tohle je proste moje srdecni zalezitost...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tuto fotografii jsem zverejnil specialne pro Jirku Chvojku, audinky jsou jeho milacci... ;-)
Pěkná kočička.
:)
juj, ta by řvala až bych jí dupnul za krk :D
no uplne obycejne cvakly neobycejny auto:D
... móóc pěknej krasavec .. jen ty "kruhy" se mi zdají nějakýž rozostřený .. asi reflexí ...
tak to auto je nasup..skoda, ze sis nepohral s hloubkou ostrosti..dalo se z toho vytriskat vic,ale libi se mi to...na to ze je to staticke auto
chtel jsem se jen zeptat, jestli jste nekdo fotil kompaktem z ruky v hale na autosalonu, kde se vsechno leskne?;-)
jj:) ja fotil kompaktem autaky:) KREATIVNE:D
4/5
4++
takový bych taky chtěla, ale nevim nevim s tím podvozkem :D