Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to male, ramecek je velky a nic tam neni...jen ty barvy no...nezaujalo
dobry :)
nee
horší jak dobry
Řepkové pole je lákavý námět,ale když projdeš FA tak určitě najdeš fota s mnohem zajimavější kompozicí.Tvoji fotce chybí něco poutavého, co na jiných není.Ani nebe ničím nepoutá
Alesh: Takhle si predstavuju komentar, ze ktereho se muzu poucit, jak priste neudelat stejne chyby.. Diky!
jako "trojpruh" dobrý ale přijde mi to takové mdlé, rámeček dominantní, viz Alesh - něco poutavého
libi,jen mozna ten ramecek a trosicku bych to orizl zhora(muj nazor)
moc diky za nazory