Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
naozaj vyborna vypovedna hodnota fotky... mozno mierne inak komponovat... ale pocit v tom je...
mi se líbí :)
U me perfektni.
Zajimalo by me jak by P.Tempest jinak komponoval.
Fajn :o)
to J.F.K.: pisal som ze mozno mierne inak... nepisal som ze kompo je zle...