Treba se bude libit...:-)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
A treba ne...
JJ i tak to muze byt :-))
nelibi kompozicne, svetelne, pozou, zehlenim
3++
5-
Příjde mi to přežehlené a výraz blondýnky vlevo mi vůbec neladí se zbytkem.
Líbí se mi tonalita a světlo.
3+
no treba i jo.hezky.
já fotky tohoto typu nemusím...nějak se to moc rozmohlo...
4+
Mě líbí a moc
jo.tohle se bude líbit vždycky
ok,ok,ok
no tak to se me opravdu nelibí.
Možná tady,se jedná o TK,ale nic víc tam nevidím.
ani nie
mě líbí :-)
:o)
treba jo:)
pěkné
líbí :)
5++
osobne mi tam nesedi dolni cast, kdyby byla pouze horni a vic v detailu, bylo by to super....aspon pro me :-)