•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 467 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Mám-li dnes zemřít Pane, dej ať zemřu se ctí...

207(5.3) 48 hodin: 169 (5.2)
Jana Slaběňáková Jana Slaběňáková (20 399 bodů)
V galerii: Černobílé foto

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • TtomboCZ
    TtomboCZ
    celkem 3 490 bodů
    |
    20.01.2007 17:50
  • LB.666
    LB.666
    celkem 18 990 bodů
    |
    20.01.2007 17:51

    5-

  • Pavel  Doško
    Pavel Doško
    celkem 3 163 bodů
    |
    20.01.2007 17:52

    navzdoru patetickému názvu ( nebo spíš kvůli němu ?) mi to přijde srandovní

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    20.01.2007 17:52

    slušivý župan

  • Martina Bernátová
    Martina Bernátová
    celkem 104 bodů
    |
    20.01.2007 17:53
  • Richardd Janečekk
    Richardd Janečekk
    celkem 1 841 bodů
    |
    20.01.2007 17:53

    vsecko bych to pral na streeed.. Takhle je to takovy nemastny, neslany..

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:53

    název byl dlouho s "rytířem omýlán" :-) ale toto nakonec ze všech hrůz bylo nejlepší

  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    20.01.2007 17:53

    habitus asi bez vzorku...

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:53

    župan :-) :-) :-)

  • PiT 1
    PiT 1
    celkem 5 792 bodů
    |
    20.01.2007 17:53

    Jiří Cvrk:

    Presne to ma napadlo :D Slusivy zupan slusne degraduje fotku :D

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:54

    hmmm...jo jo...to jsem si přesně říkala...leč "župan bez vzorku nebyl po ruce"

  • Adam Bodlák - DAdy
    Adam Bodlák - DAdy
    celkem 9 809 bodů
    |
    20.01.2007 17:54
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    20.01.2007 17:55

    a ta bižuterie ;o(

    dál od zdi a obnažený by byl asi lepší

  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2007 17:55

    název mi taky nesedí...oko mi pořád zabíhá na prsten...nevím...moc mi ta fotka nesedí

  • Miroslav Kolčava
    Miroslav Kolčava
    celkem 71 090 bodů
    |
    20.01.2007 17:56

    líbí....

  • jitka maděrová
    jitka maděrová
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2007 17:56

    a souhlas...dál od zdi a obnažený...bez šperků...to by bylo mnohem "čistčí"...

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:57

    obnažený to nebylo dobrý... :(

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    20.01.2007 17:57

    protože ten obličej je dobrej

  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    20.01.2007 17:57

    tak drátěnou košili

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:59

    ono je to těžký...nahý rytíř...no nevím...buď jen v jednoduchém látkovém "ohozu" nebo s brněním...a brnění nemám...ta nahota a meč nevypadala fakt moc dobře :( zkusím na tom motivu makat :-)))

  • Otakar 1
    Otakar 1
    celkem 49 760 bodů
    |
    20.01.2007 17:59

    Fajn, ale ten prsten... jaksi se tam nehodí, podle mého názoru... Ahoj! ;-)

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 17:59

    jo drátěná košile by byla super...to je pravda...

  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    20.01.2007 17:59
  • Daniel Santa Fedin
    Daniel Santa Fedin
    celkem 33 221 bodů
    |
    20.01.2007 17:59
  • Libor Martinec
    Libor Martinec
    celkem 2 495 bodů
    |
    20.01.2007 18:00
  • Jiří Cvrk
    Jiří Cvrk
    celkem 175 301 bodů
    |
    20.01.2007 18:01

    seženeš tady ;o)

    http://www.armouronline.com/

  • milda Miloš K.
    milda Miloš K.
    celkem 62 437 bodů
    |
    20.01.2007 18:01
  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 18:02

    tož Jirko...je fakt,že doma mám už dost věcí...drátěná košile mi chybí :-)))))

  • eternity show must go on
    eternity show must go on
    celkem 6 bodů
    |
    20.01.2007 18:03

    novodoby rytier...:)

  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    20.01.2007 18:04

    to on zase fakt je...takových je málo

  • Klomel
    Klomel
    celkem 16 299 bodů
    |
    20.01.2007 18:12
  • Arnold Kralik
    Arnold Kralik
    celkem 6 184 bodů
    |
    20.01.2007 18:18
  • E-Tea
    E-Tea
    celkem 10 830 bodů
    |
    20.01.2007 18:22

    Nevěřím tomu. Ta osudovost tam není. Je to prázdný...

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    20.01.2007 18:30

    vypadá to jak Žid z Jeruzaléma při křížácké výpravě :)

  • Ondřej Moravanský
    Ondřej Moravanský
    celkem 7 892 bodů
    |
    20.01.2007 18:31

    myslím že kolega Doško má pravdu.

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    20.01.2007 18:38
  • Miroslav Žďárský aka Paski
    Miroslav Žďárský aka Paski
    celkem 25 986 bodů
    |
    20.01.2007 18:44
  • Radek Šubrt
    Radek Šubrt
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2007 18:50

    když jsem si přečetl že to je župan, tak to pro mě dostalo jinej rozměr... jakoby se pral sám se sebou, se svým svědomím (?)

  • Pavel H 1
    Pavel H 1
    celkem 4 475 bodů
    |
    20.01.2007 18:55

    pěkné

  • Hjui
    Hjui
    celkem 13 167 bodů
    |
    20.01.2007 19:40
  • Fotograf 123
    Fotograf 123
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2007 19:44

    to oblecenie sa k tomu absolutne nehodi

  • i r c a
    i r c a
    celkem 1 110 bodů
    |
    20.01.2007 19:45

    se ctí? jak se to dnes dělá? :-))

  • Pavla Čermáková
    Pavla Čermáková
    celkem 227 694 bodů
    |
    20.01.2007 19:50
  • RaSchl
    RaSchl
    celkem 0 bodů
    |
    20.01.2007 20:09

    snad jen drobnosti: ruce a rukávy bych komponoval za meč, meč je dominantní a neměl by být překrytý.
    Zkusil bych si pohrát se světlem, nějaký výraznější stín na tváři by tomu přidal na dramatičnu. A pokud už nebylo po ruce leší oblečení, tak podle mně by meč měl být pokud možno rovnoběžně s proužkem na oblečení.
    Ale to je jen můj názor a může být zcestný :-)

  • Tibor Tomasch
    Tibor Tomasch
    celkem 14 889 bodů
    |
    20.01.2007 20:36
  • Ondrej Staněk
    Ondrej Staněk
    celkem 6 590 bodů
    |
    20.01.2007 21:33

    Ahoj Jani. K foto by som súhlasil s Raschlom. Je fajn že experimentuješ :)

  • Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    Tomáš Valenta Macro-world -OFFLINE
    celkem 124 472 bodů
    |
    20.01.2007 21:34
  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    20.01.2007 22:32

    vypadá to spíš jako rituál před spaním... .)

  • CH RLEY
    CH RLEY
    celkem 0 bodů
    |
    21.01.2007 02:20
  • Milan Šulo
    Milan Šulo
    celkem 12 087 bodů
    |
    21.01.2007 07:24
  • himsouls
    himsouls
    celkem 0 bodů
    |
    21.01.2007 08:49
  • Taffey
    Taffey
    celkem 0 bodů
    |
    21.01.2007 09:04

    Irituje mě, že, byť máš celkem dlouhé sklo, byť bys použila jeho kratší konec, je všecko ostré. Ten slušivý župánek by se dal aspoň kapku zachránit posunutím DOF dozadu. Tady je nepochopitelně ostřenona obleček a tvář je už mimo DOF. Jo, jo, kdybys ostřila ručně, vypadalo by to jinak. Mimochodem-mám neodbytný pocit, že ostrosti je velmi, ale opravdu velmi pomoženo softwérem. A ještě-myslím, že černé pozadí by seklo.

  • Taffey
    Taffey
    celkem 0 bodů
    |
    21.01.2007 09:05
  • David Jahoda
    David Jahoda
    celkem 7 587 bodů
    |
    21.01.2007 10:14
  • Marek Horváth
    Marek Horváth
    celkem 36 469 bodů
    |
    21.01.2007 10:55
  • Michal Kupsa
    Michal Kupsa
    celkem 214 543 bodů
    |
    21.01.2007 11:06

    Ahoj, uz ti dorazilo to CD ? Posilal jsem ho minuly patek ....

  • Petr Hradecký
    Petr Hradecký
    celkem 23 814 bodů
    |
    21.01.2007 11:43
  • Jana Slaběňáková
    Jana Slaběňáková
    celkem 20 399 bodů
    |
    21.01.2007 13:36

    to není župáááán :-) :-) :-)

  • Monika Bodlinka Ježková Y N
    Monika Bodlinka Ježková Y N
    celkem 1 719 bodů
    |
    21.01.2007 21:43

    fajn :)

  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    22.01.2007 17:58

    dobrý... :) !

  • Jaroš Ján
    Jaroš Ján
    celkem 120 017 bodů
    |
    22.01.2007 21:31
  • Milan Bubeníček
    Milan Bubeníček
    celkem 70 162 bodů
    |
    24.01.2007 00:09

    líbí

  • Václav Kramář
    Václav Kramář
    celkem 0 bodů
    |
    16.03.2007 00:45

    Nápad fajn, vyfoceno slušně, ale model mi s tím nějak neladí - asi je to tím županem a hlavně "šperkama"...

  • Pavel Hrdlička
    Pavel Hrdlička
    celkem 8 017 bodů
    |
    11.06.2007 20:57
  • Přibyl Pavel
    Přibyl Pavel
    celkem 13 750 bodů
    |
    26.06.2007 11:24

    Jsem klidný, tenhle jistě umírat nešel :-)

  • wojtar
    wojtar
    celkem 95 976 bodů
    |
    08.07.2007 23:18

    PARÁDA

  • Tomáš Bohanes 1
    Tomáš Bohanes 1
    celkem 30 171 bodů
    |
    26.08.2009 13:04

Další informace

Vloženo: 20. 1. 2007
Album: lidé
Zobrazeno: 231 x
Fotoaparát: Canon EOS 350D

Štítky fotografie

  • rodina a přátelé 11603x
  • rozhodující okamžiky 4884x
  • černobílá fotografie 49235x
  • kouzlo muže 3976x

Další fotky autora

  • Julské Alpy
  • Já a moje další láska...
  • Ranní úsvit
  • Umět se radovat ze života...
  • V děrevně čb
  • Souznění...
  • Po večeři vzal také chléb...
  • Až do dna...
  • Jak je důležité míti Filipa...
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Praha stará i nová
  • V bílé tmě
  • **l***
  • Hra duchů
  • výnimočný les
  • Man Meets the Sea
  • - - -
  • napojenie
  • Spletitost mezi jehličnany
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.