Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobre
trefa
výborný okamžik, kdyby se mu ruce už nořily do vody, tak za 7
Brý den. Je to prostě parádní trefa.
pro mě je to parádní právě tím bodem dotyku... štístko... ;)
dobré
5++
tomu rikam pravy moment.Libi se mi,ze je to tak dokonale tesne!!Dva milimetry a uz je prstama ve vode!!:)Kolikrat synek skakal? :) Opravdu vydarene!
Napis kolikrat jsi ho fotila nez se ti povedl tenhle zaber.
pěkná momentka! ;o)
skvělej moment,vypadá to jako kdyby se o tu hladinu chtěl jen opřít...
přesněj okamžik
5++
dobry moment, ale ostrost biedna
Petr Stanek: Mela jsem spíše strach, že ho to skákání přestane bavit...:-) To znamená že pokusů bylo nepočítaně..:-)
+
super
neni nad boty do vody... :)))
Dobře chycený okamžik!6+
pěkné...Koukám že je to jednou přesná fotka.Přesně jsi mně vyfotila i s nohama.