Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
tak nejak nevim? zaklad se mi libi, totalne to zabiji popiska v PDR a je tu spousta grafikych nedotahu ktery mi piju krev, tak pokud chces 4+ tak ti ji tam prilepim.
David
podobne ako David. Mám z toho zmiešané pocity
Mam rad nevsedni fotky..
Az na ten napis Zuzana III se mi to docela zamlouva, je to takovy jakysi jinaci..
nevím...
dost zaujimave... zvlastna poza
hodne zajimava vecicka na delsi pokoukani... asi bych ale nerezala oblicej :)
zaujimave ale este si sa s tym mohol trochu pohrat
ta postava je zaujimava - velmi mi na to prekaza ten napis a aj obrazy na stene - skus ich vymazat,bolo by to lepsie..
nevim: nadherne nezna fotka ubita typografii:-(
písmo špatně umístěné
podklad zbytečně vytažený
zbytek tj. podklad = dobrý
5-
zajímavá duchřina, ale celkové umístění slečny se mi nelíbí, ani hlava ani noha a to je škoda a ten nápis je až moc bijící do oka.r
o.k.
ten nápis nevidím
celkom dobre, az na ten napis s aurou
Ta záře kolem textu se mi nelíbí, ani ten bych do tý fotky nepral, nebo né alespoň takovejhle font, to co jsi fotil si zaslouží něco jemného a vznešeného jak oty šaty. a k fotce. Přjde mi docela hodně zajímavá ta oblast jak jsou ty šaty, tam vzniknul pro mě pěknej efekt, nelíbí se mi ta ruka, ta vypadá skoro jako by na ní byl použit filtr plastikový obal nabo podobnej, škoda že není i hlava.
Zdravím
ten nápis to zabil...jo a akt to rozhodně taky není
.
zajimavy... ale ten napis ve fotce.. no nevim...
"Zuzana III" je tam hrozné, jinak fajnový