Ano, vážení přátelé, chodí spát na tenhle strom v polích kousek za Prahu (Dolní Břežany) a přikrývá se takovouhle peřinou... :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
He he, bezva koment, Honzi :)))
uáá super :)
stredovka mi nevadi, ale barva ramecku je trosku odvazna
tak ten ramik dosť bije do očí..) trošku väčší podhľad mohol byť
Pěkné, ale ten rámeček tomu dal opravdu zabrat. Ještě se mi zdá na různých stranách nestejně široký.
6-1 za ramecek
škoda rámečku ... 4+
rámček ne e
ramecek nebrat, jako ze ho nevidim :)
pekne
slnko si naslo pekne miesto...ale ramik som si akoze nevsimol..:-)))
krasne az na ten ram 5++
No vidíte, a to ten rámeček má barvu nabranou přímo z tý větve co na ní sedí slunce :(. A když jsem dal černý, tak to vypadalo jako parte... No, zítra sem něco jako parte opravdu asi dám... :)))
taky rámeček dnes nevidím :), pěkné
5+
5+
Ramecek:-(
Hm... tak asi budu nucen uznat, že ten rámeček není to pravý ořechový... :) ale díky všem!
5+ Pekne,ale opravdu ten ramecek to je sila
U nás chodí spát jinam ... ?!
Jste desne konzervy! me ten ramecek zas tak nevadi, pridal bych tam asi jeste jednu barevnou linku, ale i tak.
pekne ...aj ako stredovka..
Trochu mi nesedí ten rámček ....
(vďaka za návštevu a komentáre. samozrejme že aj body, aj keď to nie je to najdôležitejšie. Ak si pozrieš postupne ako pridávam fotky, tak som "objavil" rámčeky a teraz sa pôšťam do experimentu. na FA ste skvelá partia a dá sa tu veľa naučiť. tie body beriem ako známku toho, ako sa mi to darí, nie ako cieľ. aj keď, opakujem, veeeeľmi potešia ... :o)) )
Líbí nálada a barevné kontrasty oblohy
Jiný rámeček
tyhle fota se moc líbí
6-1 za rámeček