Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Rekl bych, ze neni z nejostrejsich, nicmene v tomto pripade mi to vubec nevadi. Ba naopak.. aspon to ma atmosferu takovou zasněnou:)
Libi..
HA! Prvni fotka? Tož víté tady na FA:)
Ahoj a vítej! Portréty neumím, tak je většinou nehodnotím a neboduji. Ale přijde mi to moc zastřený.
Děkuji za přivítání:-)
pěkný portrét
nekdy si rikam,proc je tady vetsina portretu zamerena prvoplanove na takovyto halo efekt,vzdyt je to vecna skoda.A tady je to jeste k tomu technicky dost spatne.Vitej!
celkem pekne, jen bych uvital nekde neco ostrejsiho:-)
tajemné...
Ahoj, fotka super, SW úprava horší
5-
rekl bych nevyuzity potencial-kompozice(pouze muj osobni nazor)