Občas jako myšlenky.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
.
jako rolování fajn, nesedne mi PHR, asi se to dalo vyfotit lépe 4++
pri rolovaní vzniká zaujíamvý efekt, priznám sa ale viac nezaujalo
4-5 TK nic moc
zajimave
O.K.
velmi pekná architeura a pekný minimal
+