Nizozemsko; Palais Het Loo (4.listopad 2006)
doba exp.: 1/400
F číslo: 4
clona: 4
díky za všechny komentáře a připomínky! slova mi opravdu dají více než čísla!!! Tak se do mně pusťte!! :D Díky! ;)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
z čísel se toho opravdu moc nenaučim :D ;)
prosím o KOMENTÁŘ - díky!
jsem amatér a chci se zlepšovat, proto sem své fotky dávám, jen z komentářů (slov) zjistím své chyby a budu se snažit příště je neudělat. ;)
no je tu este moznost zakazat bodovanie, ale bez zaruky... :-)
podla mna ta fotka nema chybu, je to odfotene asi tak, ako by to videl nahodny okoloiduci... lenze to asi nestaci, proste ta fotka je bez zivota, este i ta vlajka visi mrtvo dole...
inak nepoznam to, ale omrkol som to na webe, podla vsetkeho tam su krasne zahrady, fontany... len sa treba dostat za ten plot...
toto je pěkná fotka na reportáž, ale pro fotografi na FA to je pouze průměr či podprůměr
nechť se daří
Moje subjektivní výhrady:
popisné foto bez vkladu autora
nezajímavá kompozice
fádní obloha
slušná fotečka,ale nic,co by uvízlo v paměti
neurazí,ale ani nepotěší
Jako Lojzi
bejt hezčí nebe a o něco zajímavější světlo, tak by to bylo lepší.
3+
zhora bych rezal..
uprava mi pripada akoby to bolo cele vygenerovane nejakym 3D programom :D
ale tym nechcem povedat ze by to bolo zle. ale ani dobre mi to nepride. take "ordinary"
DÍKY za každé SLOVO :)
2 tenlys: za vlajku nemůžu, prostě nebyl vítr ;) :D
za plotem jsem byl - zahrady tam jsou skutečně nádherné, bohužel jsem tam byl se školou a času na zahrady moc nezbylo. interiéry jsou také úžasné, ale tam, jak jsem se ptal "guardů", se zase nesmí fotit :(
2 Tomáš Lacika: 3D programem to není upravené, jen doostřené a zmenšené v PS ;)
Díky 1ce more! :D ;)
iste, ale mna ako divaka fotky - vystaveneho diela - taketo "vyhovorky" nezaujimaju... :-)
Hele tohle se mě osobně líbí moc, ale jak ti tu bylo vyčítáno "bez zásahu aoutora" Zkus si přešíst tenhle článek
http://digiarena.zive.cz/Titulni-strana/Tvorite-sve-fotografie/sc-21-sr-1-a-3941/default.aspx
Aby si věděl co tím básník chtěl říci....
škoda mraků a oblohy celkově, je to takový moc světlý, ale jinak fajn
:))))
preostrene... nebe nekontrastni... 3+... ale pohled je pekny...