Z letní brigády ve Španělsku. Valencijská Ciudad de las artes y ciencias od Santiaga Calatravy.
Snad se bude líbit. Pěkný zbytek roku
Štěpán
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
jo jo je to fotogenické
sice nevim co to je ale mrklo to na mne...
LOL
to vono to má-mrkat .)! paralelní linie mají představovat víčka
těšte se- z toho místa jich mám ještě víc :)
fajn pohled, jen mi trošku nesedí ty baráky za objektem
zajimava stavba
zajímavá stavba