Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
kdybys mel nick Radovan Krejčíř, dal bych ti 7 :D
ten useklej "lustr" vpravo mi vadí - jinak dobré!
Benda je moc uzkostlivý, je to super.
6++
Fotka zajimava, chybi dej, vadi kulaty ramecek. Vubec by tam ta linka nemusela byt, rusi me.
Toho lustru vpravo je opravdu škoda, ale jinak fajn.
kompo ok