Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dobre nervy, foto slabsia...
:o)
hmm chtelo to asi dotahnout,ale jdes nahoru .. no snad brzy spolu udelame nejaky posezeni a uvidim cos vsechno udelal . . .:-)
chybí trocha ostrosti a škoda bílýho nebe jinak fajne, ale stálo to za natočení, to že ty letadla letí mírně dolů se nehodí :) k dokonalosti chybí málo.
a sem si ani nevšim že se Asas přemalovali :)