Prosím rámeček nehodnotit.
Můžete hádat odkud to je :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
chtělo to počkat až bude slunko více v mrakách a nebude tak silné
kdyby bylo to sluníčko v mráčkách tak tolik nevynikne a bylo by to nudné
moc pěkný - líbí se mi tam ten zámek (hrad)
Mne se to libi
hezke a povedene
nemyslel jsem uplně v mracích, je trochu víc než je teď, přijde mi moc silné, a nebo použít přechodový filtr,který by eho sílu stáhl a trochu by vytáhl i tmavou pravou spodní část, je to věcí názoru:) jinak pěkné
Velmi pekne!
díky čárlí - ja jsem začátečník a filtry bohužel ješte nevlastním. Asi máš pravdu, ale nevím jestli by vylezly paprsky bez kterých by to nebylo ono
pekná, aj mne sa to slnko zdá dosť silné
s přechodovým filtrem určitě, ten to neovlivní, možná naopak, byly by lépe prokreslené,jemnější, pokud by bylo slunko více v mrakách pravděpodobně jistě by jsi o ně přišel. kdysi sem jako přechodový filtr používal obyčejné tónované brýle s velkými skly, daly se koupit za méně než 100kč, ať již obyčejné šedé nebo v hnědém tónu, které nahradily tabákový filtr Cokin :)
dobré světlo
Hodnotím za pět a hádám někde z okolí přažského hradu (?)
já to samozřejmě nevěděl - Praha byla taková malá špička :-)
5+5,-Kč
;-)
Pekná fotografia, pre západy slnka mám slabosť, ale súhlasím s K. Omesom. Už sa teším, až mi príde Cokin, dúfam, že prax potvrdí teóriu...
Líbí se mi, že je slunce dominantní.
Co znamená "rámeček nehodnotit"? Tak proč tam teda je?
pekne - s prechodakem by to bylo na 6+, takhle 5+
:-)