Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dobry napad
Tak takhle to vidím poprvé, zajímavý ....
líbí, úlně to strhává oči doprava
Nadherne, uplne tocim hlavou ... :)
:-)
lepsi by to bylo bez stromu napravo a v pozadi ... ale motorovku si asi nemel :)
dobré dokufoto rozpadající se bobové dráhy - Ještěd, že? Podle toho, v jakém stavu jsem ji viděl naposledy, tak už asi dlouho není v provozu... Škoda
pro JM: ano Ještěd, foceno letos v květnu
pro JC: kdybych měl u sebe motorovku, tak už by nikdo nepoznal, že je to v lese
uff, veľmi dobré
paráda a co na to URBAN?
hmm tak v téhle dráze už asi dlouho nikdo nejel:)
Tak tudy bych na sáňkách jet nechtěl
super napad!
kruciš, asi z doby dovolených, pěkné, doháním :)