Jižní Anglie ... podzimní barvy :)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pekný záber, stromček nie je najšťastnejšie odrezaný.. a mohla byť väčšia;)
již vytčene .. jinak fajn odraz ve vodě :) 5+
Hezký to je..
pěkná scéna, ale stačilo opojít kousek vpravo aby se ti "odpojil" hrad od stromu, pak by též bylo lepší, kdyby se ti odraz nedotýkal bližšího břehu
ako namalovane...pekne
Dobré foto ...
Ja dam jen 3, protoze tohle je typicka ukazka promrhane prilezitosti. Zajimave atraktivni misto a dobre svetlo ale vse nevyuzito. Dost tomu ubira predevsim stredova kompozice a taky dotyk stromu s hradem. Dost by se dal zuzitkovat i odraz na hladine.
Pokud mas moznost se tam vratit, tak si udelej i jine kompozicni varianty, vyvaruj se doteku a zkus tretinovou nebo 3/5 kompozici a zkus vyuzit ten odlesk na hladine. Taky v postprocesu pridej malinko kontrastu.
Doufam, ze jsem te prilis neodradil ale spise motivoval.
Ahoj a dobre svetlo.
NO místo určitě krásné, ale zachytit by to šlo určitě lépe. Jinak výtky vyřčeny výše. 4-