Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
krásne farby
Pekn0
peknu vec si vyzmykal z toho canonu, siel by som na vacsi detail..farebne super aj hlbkovo. cago!
velmi pěkné
Je to naprosto tuctová, mi nicneříkající fotografie, jakých jsou tady mraky navíc s velmi špatným světlem. Pokud někdo dá fotce šest bodů jen proto, že se mu líbí barvy, je mi ho celkem líto. Tuto fotku šacuji osobně s bídou na čtyřku a taky jí tolik dám. Kdybych měl přibrat k hodnocení i adjustáž, bylo by to o bod méně. Navíc chybí ostrost. U těchto fotek je nesmírně důležité, aby kousek jakéhokoli listu byl naprosto ostrý a aby se tento ostý kus velmi odpíchl od zbytku fotografie. Ne od pozadí, od zbytku fotografie. V tom je fest rozdíl. A tady není. Kompozičně to taky pokulhává, ta změť lístků v horní třetině ji degraduje. 4-- Čau Taffey.
to taffey> dik za nazor. Len este nechapem co ti vadi na tom svetle.
pekne
Zajímalo by mě, co Taffey myslel tou ADJUSTÁŽÍ, hledal jsem toto slovo ve Slovníku cizích slov a nenašel slovo, které by se jen trochu podobalo tomuto výrazu. Jedná se pravděpodobně a hantýrku profesioní¨álních fotografů. Já dávám 6.
sice dodatečně, ale přece