Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
priliš tmavá...
ty tam nevidis ty cverecky nahore?:D no nic moc
Opravdu příliš tmavé a nahoře ty kostičky od komprese:o(
p4Mu : kde? :D
TK je strašně špatná ....... světlo také NE, název nechápu.......... i když si ho umím přeložit!
priserny vedro hory ..... WAY OF DEATH....
nerozumim
Kdyby nebylo tak poničeno kompresí :(
Ahoj
u me za 6+, a vis proc? no ty ctverecky nahore za ty nemuzes, to je komprese. a to jak je to tmavy tak tomu pridava dynamiku, je to origos, takhle se mi to libi, tak se mej:D
tk je v zadu teda brutalne na noc,ale jinak se mi dost libi myslenka a kompozice a vsechno...to jak svetly vchazi do tmy...proste way of death...:)5+...myslenka fakt zaujala
možná bych to ořízl těsně pod horizontem