Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda ze trochu neostre
inak by som dala 6
celkovo horšia tk
neostré
Jej, ta slabá kresba..jinak celkem pěkná, ahoj :)
neostré a těsné
už nič nové nepoviem...ahoj
Kompozičně v pohodě. Bohužel, fotografie postrádá ostrost.
škoda ostrosti