Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
z broučků se mi dělá špatně..ale tohle je ..užasný
cele je to akesi rusive, chaoticke
:-)
4+
diky vsem za komentare, rad se z nich poucim
Dobrá není hlavně kompozice, co je motiv.
Asi bych volila trochu větší výřez. Jinak moc pěkné