aneb sidliste v noci
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
bezva...
hezky ponuré 5+
tma mě taky ruší
hezke, ramecek bych vymenil
zaujímavé
zaujalo ma tam to pradlo na snure
jsem rad, ze se vam libi, dekuji za komentare
bez připomínek
tato je fakt pěkná ;)