Tak túto príšerku som naháňal asi 15 minút v našich krásnych Čičmanoch na týždňovom výlete. Super dedina a okolitá príroda, odporúčam navštíviť.
Úpravy: orez a pridaný rámik
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+ fajn
fajn farby
Hezky barevná
To all: normálne ste ma prekvapili, také nice hodnotenia som nečakal. Thank you
Jej, ten kvet motýla nejak ruší, jeho pravé křídlo s ním splývá, škoda, že je mimo dof (pravé křídlo), pozadie je ostrejšie...a celkovo je ostré svetlo..
nezlob se za môj názor, ahoj :)
3/4
Tak Babôčku poznám aj ja :))