Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Taky zajímavá atmosféra, jako uprvní fotky ...
5++
pekne, skoda ze neni o chloupek ostrejsi...
jako Petr Ž
Má to atmosféru.
Atmosféra je výborná, zastúpenie farieb super. Len tá ostrosť, asi sken... Nech sa darí!
atmosf pekna
jo, zimně depresívní
pekna atmosfera
ostrost
neostré
škoda ostrosti, ale přesto moc pěkné!
Skvelé, škoda toho zlého skenu.
6 za atmosféru super
pěkně "sychravá" fotka