Tak jsem tak trošku blbla... Třeba vás to pobaví - jedná se o můj autoportrét a doufám, že oceníte mé jemné rysy...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
autoportrét Kodaku /:
...jsem si myslela, že tam sedí pán s lysinou...ale zřejmě to bude šátek...:)
hmm nic zvlastne, okuliare na stole
tvoj autoportret tam nevidim okrem fotaku :)
škoda, že nebyly reflexnější a že nebylo v odrazu vajímavějších prvků...
Jo... proti nudě je třeba bojovat... 4+1 za vtip
:-)