moje zaciatky, obrazok bol vyfoteny na ISO400 s COKIN sedym prechodovym filtrom P121M
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
škoda, že nebyl polarizák... ještě kapku vyhladit šum a pohrát si s úrovněma ;)
paprsky sou super ale šum a přepaly se moc nevyvedly
:o)
jinak ahoj,a ať se daří
:o):o)
dik :) no zacinam a skusam :)
na použitou techniku nic moc..
4+1 do začátku
vítej a vydrž
Mě se mrakovky obecně líbí, tady bych jen hledal ucelenější pohled, aby to mělo hloubku... Ať se daří! 4++