Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Typická výletová fotka. Zkus víc odpíchnout tvář od pozadí změnou hloubky ostrosti. A pozor: nepěkně působí ten skoro dotek nahoře.
A jinak: sympatická žena.
Ahoj Michal
příjemná fotka z výletu:)
nahoře trochu natěsno
příjemný portrét
pěkná baba ,ale fakt jen fotka z výletu
příjemný portrét
má krásný úsměv
Ak to ide(tým foťákom),menšia hĺbka ostrosti by fotke prospela
... hádám, že slečna v ruce drží Olympusa ...