Sam... len tak tam stal
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
casty namet, inak pada horizont poľa a strom je trochu tmavy chcelo by to ine svetlo
pekne farby a aj kompo je dobra...kukni aj moje
5++
pěkná fotka
Viliam Slobodník - chlape tys mě rozesmál,jak můžeš nebo podle čeho si poznal, že to není v realitě z kopce.Některé komenty mě fakt baví...:-)
Podle mě je to prima fotka, jen by asi chtěla trochu doostřit a kdyby byla větší nebylo by to na škodu. :-) 5,5 b.
Super barvy, prijemna fotka, sneslo by to mirne doostrit jinak fajn :) 5+
jj... bolo to dolu kopcom... a vdaka za body
Ahoj, mne sa to paci je to take ploche asi svetlom ale super prijemne 5++ =0)
Ahoooj...Fotka super, stromcek sice je trochu neostry...ale vzhladom na to cim si to fotila davam 6ku, lebo foto sa mi paci
len.... nebolo by to lepsie zaostrit na ten strom...???
Trošku doostriť a posunút nahoru o kúsok...
5-
Ale jinak pekná..:-)).ahoooj
chybí ostrost, jinak moc hezké
deja vu & too simple, but seemly
ten strom mohol byt trosinku dalej od kraja
Chybí trochu detailu, ale barevně ladí po duši.
príjemné, jemné, len trocha neostré
Dobrá kompo, slabší TK!
fajn
zajímavé kompo...
Ahoj...čítam tu , že "padá horizont poľa" je to zaujímavé ale no coment:-)))) čo už...foto je pekné farbami ale ostrosť je slabšia. Držím palce.
pada to, ale to asi uz vies, no preto 5 :/
příjemná fotka, bohužel podobnou (i s lepší kresbou) tady na FA vidím docela často proto jen 4+
Kompozičně dobré, ale jinak jsou tam chybky