Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
stacilo malo trochu upravit kontrast vetsi sytost barev a bylo by to na 6
asi by se mi vic libilo, kdyby jsi vyfotil jen jednoho, tohle je takove zmatene, jeden ma uriznutou nohu a jeste ty kaceny
příliš zmatené