Jedna fotečka z letiště,bohužel bylo špatný počasí.Bylo zataženo,takže obloha nic moc a letadla nebyla nasvícená sluníčkem.Snad příště.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
4- co na tom chceš pochválit?
To je snad start, ne?
opravdu je to přistání,foceno na poli před přistávací dráhou
sám svoji fotku komentuješ záporně... tak proč ji sem dáváš?
3+
v tom připadě počkat na lepší podmínky...