Kalone,patria medz najvacsie netopiere na svete...Su velke asi ako nase Sovy.
(Australia)
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Fešáci
Hmm...
bezva!!
Pěkné, ale napadlo mne, že by se z tak atraktivních objektů dalo vytěžit kompozičně trochu víc, nebo si počkat na nějakou výraznější pohybovou kreaci ...
Souhlas s Miroslavem Zitkou.
trochu neprehledne ,ale tema je velmi zajimave..
krásne tvorčeky