Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5/4
Líbí se mi okno v pozadí ;-)
Prosím všechny o konkrétní výtky. Jen známky mi ty chyby neodhalí. Dík.
líbí se mi, ale umíš dělat lepčí - hodnotít pocitově, výtku bohužel žádnou nenapíšu
To okýnko je super!
Moc líbí, okno je super, pavučina taky:-)
líbí
okýnko vlevo je fajn, já výtky nemám - někdy se ani nedají popsat, prostě líbí
Karle, u mě bez chyby.
Zajimavy detail! Fajn kompo, zadne konkret.vytky k TK nemam, pocitove 5+..