Učím se fotit kapky a není to vůbec tak jednoduché, jak se mi na první pohled zdálo . . .
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vzhledem k moznostem fotaku to je asi dobry, ale jínak celkove mi to moc nelibi. kompozice a tk. skoda ze to nemuze byt vetsi..
Kapka pěkná, kompzice zbytku...
S kompem souhlasím, bohužel je to asi jediná fotka, která stála za ukázku.
okej, kapky ti idu, este ju umiestnit mimo stredu, niekam povecme do "zlateho rezu" a mas to fajn.
větší detail
5-
vytší výřez by neškodil...
Ok, ale chtelo by to poladit kompozici a mozna bych i uvital vetsi detail ;-)
milá kapička...
5+, podarená! Zmenil by som kompo.
pěkná kapička, jen by neškodil větší detail
kapička je nádherná, v ní ten svět vzhůru nohama, jinak kompo by šlo upravit ořezem :)
jo pěkná...volila bych jiné kompo dostat ji ze středu....
...trošku bych to oříznul, takhle se tam chudinka trošku v té zeleni strácí :)
kompozice
kompo. Vetsi vyrez nesel?
:o)
fajn
malinkaté a ještě uprostřed tedy bez nápadu
promiň
pěkná
Moc prijemne :) Dycha z toho jaro..mozna jen ta TK majinko kulha, ale to tu uz asi bylo receno :) Vic bych objekt izoloval od pozadi :) jiank prima:)
* * * *
4+ Kapka je to pěkná, jen škoda že je na střed, a že to není větší detail, jinak pěkné
* * * *
je daleko:-))
pěkná, z větší blízkosti to nešlo? Mám také S2, občas se mi s ní nedaří zaostřit :-)
Super foto perfektni umisteni na stred super odraz.
děkuji...:-)
ty mám rád
souhlas s Burešem
ani ořezem by se kompozice nedohnala ??