Téma dne "ZADNÍ STRANA" - čtvrtek 6.10.

• KIV
    KIV
    06.10.2022 11:15
    Reaguje na casablanca 06.10.2022 09:48:

"To chápu, ale přesný datum , kdy bylo to téma vyhlášené nevidím. A nejsem..." - zobrazit celý komentář

Máš pravdu...

• Marie
    Marie
    06.10.2022 11:49
    Reaguje na casablanca 06.10.2022 09:48:

"To chápu, ale přesný datum , kdy bylo to téma vyhlášené nevidím. A nejsem..." - zobrazit celý komentář

Datum tam opravdu žádné není, mělo by být jasně napsáno v pravidlech. Na začátku, či na konci. Protože málokdo uhlídá přesné zveřejnění.

• casablanca
    casablanca
    06.10.2022 12:27

Marie, přesně tak jsem to myslela. Děkuji.

• KIV
    KIV
    06.10.2022 15:49

Všimla jsem si, že byla vložena například jedna dost dobrá fotka, která tam ale má jasně uvedeno, že je rok a půl stará. Když dostane od lidí dobré hodnocení, co s tím?

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    06.10.2022 19:15
    Reaguje na casablanca 05.10.2022 20:27:

"Prosím, může někdo upřesnit od jakého data pořízení se mohou použít..." - zobrazit celý komentář

A co datum vyhlášení soutěže adminem. To je málo ? Polopaticky : Datum, kdy vznikl tento článek s nadpisem : Téma dne "zadní strana". A pro pomalejší ještě ukážu prstem nahoru, na velkej modrej obdelník s písmenky a datumem !

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    06.10.2022 19:25
    Reaguje na KIV 06.10.2022 15:49:

"Všimla jsem si, že byla vložena například jedna dost dobrá fotka, která tam..." - zobrazit celý komentář

Co bys myslela? Pravidla jsou pravidla. Nebo že by se třeba zase obešla? Co všechna pravidla rovnou zrušit?

• casablanca
    casablanca
    06.10.2022 20:18
    Reaguje na tencosiudělilban 06.10.2022 19:15:

"A co datum vyhlášení soutěže adminem. To je málo ? Polopaticky : Datum, kdy..." - zobrazit celý komentář

Tak jsem pomalejší, nemůže být každý takový frajer jako ty. Šlo to říct - napsat i jinak, ale to by jsi nesměl být takový ....

• tencosiudělilban
    tencosiudělilban
    08.10.2022 18:45
    Reaguje na casablanca 06.10.2022 20:18:

"Tak jsem pomalejší, nemůže být každý takový frajer jako ty. Šlo to říct -..." - zobrazit celý komentář

"Jemněji" ti už odpovídal Festa... ale nemáš zač

• drapka
    drapka
    11.10.2022 14:21

Velká pochvala všem za to, jak jste téma TD „Zadní strana“ uchopili, díky za vaše skvělé fotky. Soutěžní fotografie byly nápadité, zajímavé a kreativní, prostě je vidět, že tohle vás baví :-).
    Vyhlášení:
    TD „Zadní strana“ se zúčastnilo 24 autorů, kteří vložili 47 fotografií a to dle pravidel soutěže TD, 1 fotografie nesplňovala podmínky soutěže. Hodnotilo 18 autorů.
    Výsledky:
    • 1. místo Casablanca / Výškové práce 27 bodů
    • 2. místo Míla Vildová / Zadní příběh… 26 bodů
    • 3. místo Tomava / …lže stejně, jako přední… 16 bodů
    • 4. místo Marie / Houpal a sušil 9 bodů
    • 5. místo Tomava / Důležité sdělení 8 bodů
    • 6. místo Festa / Olej na plátně 7 bodů
    • 7. místo Matal / Diskriminace 5 bodů
    • 8. místo Dana-K / a zepředu jsme taky „šik“ 4 body
    • 9. místo páleníček / Zadní strana mé lásky 3 body
    • 9. místo Matal / Přední, zadní, záda + x dalších 3 body
    • 10. místo Stanislav Hořínek / Hanička písnička 2 body
    • 11. místo Karla Milcová / Radují se a co je za zády? 1 bod
    • 11. místo Marie / ABCD … 1 bod
    • 11.místo Karla Milcová / Přes plachtu 1 bod
    • 11. Místo Paveljan / V zádní části chrámu 1 bod
    Tak spočítáno :-) !! Vyhrává Casablanca se svojí fotografií „Výškové práce“, gratuluji !!
    Snad jsem vše správně spočítala, kdyby se mi tam vloudila chybička, prosím na upozornění, opravím to.
    Děkuji všem za krásné fotky, za úžasnou účast a gratuluji Casablance a všem ostatním a už se těším na nové téma TD, mějte se fajnově :-), Monika.

• Marie
    Marie
    11.10.2022 17:01

Drapko super! Díky všem za účast a opravdu pěkné a zajímavé fotky. Gratuluji Casablance k 1. místu a ostatním na bedně... těším se, jaké bude TD další. :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse