Téma dne "ZADNÍ STRANA" - čtvrtek 6.10.

• casablanca
    casablanca
    10.09.2022 15:09

Myslím si, že to nebude jednoduché téma. Uchopit ho nějak smysluplně. O to víc, to bude zajímavé. Nevím, jestli se mi něco zachytit povede, ale těším se na ostatní snímky.

• Tamy
    Tamy
    13.09.2022 12:50

Zatím o tom přemýšlím. Zadní strana přece nemusí být zadní, záleží na tom jak ji chceme nebo potřebujeme my sami vidět. Je to věc názoru , nebo našeho myšlenkového pochodu, našeho vnímání světa.
    Přiznám, že mne to zaujalo. Teď je otázka, jak se vyjádřit.

• Marie
    Marie
    03.10.2022 09:03

Ahoj, také se těším, něco už mám připraveno - snad se to nebude líbit jen mne. :-) Ale co mi docela vadí, že tu nejsou ( jako obvykle ) ještě podrobná pravidla této soutěže, protože mne píší nováčci, kteří by se rádi účastnili... no ale i ti, kteří tu jsou již déle, též by třeba potřebovali nějaké bližší info... je tři dny před soutěží.

• Festa
    Festa
    03.10.2022 15:15
    Reaguje na Marie 03.10.2022 09:03:

"Ahoj, také se těším, něco už mám připraveno - snad se to nebude líbit jen..." - zobrazit celý komentář

Chápu nováčky, ale pravidla jsou stejná. Akorát se mění téma. :-))
    Ahoj V

• Marie
    Marie
    03.10.2022 16:01
    Reaguje na Festa 03.10.2022 15:15:

"Chápu nováčky, ale pravidla jsou stejná. Akorát se mění téma. :-)) Ahoj V..." - zobrazit celý komentář

JJ - odkazuji je na předešlá TD - kde vše potřebné zjistí. Kdo hledá - najde.

• Adam Švarc
    Adam Švarc
    Admin
    Autor
    04.10.2022 22:02

Ahoj všem, už se nám to blíží :)
    Připomínám pravidla pro TD "ZADNÍ STRANA".

STRUČNÁ PRAVIDLA:
    1) Vkládání fotografií do soutěže, kde téma dne je "ZADNÍ STRANA", je JEN ve čtvrtek 6.10. 2022. VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky pořízené výhradně pro tuto soutěž.
    2) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš až do pondělí 10.10. 23:59.
    3) Vložit můžeš MAX. 3 fotky.

PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Ve čtvrtek 6.10. 2022 od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Od začátku soutěže až do pondělí 10.10. 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku).
    Administrátoři následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

Přeji všem hodně štěstí a dobré světlo.
    Adam

• casablanca
    casablanca
    05.10.2022 20:27

Prosím, může někdo upřesnit od jakého data pořízení se mohou použít fotografie do tohoto konkrétního TD. Kterým dnem byla soutěž vyhlášena? Asi jsem slepá, ale nikde to nevidím. Děkuji.

• Marie
    Marie
    05.10.2022 21:26

Ahoj, bohužel to není v tomto TD zcela jasné. A vlastně nikdy v novém. Mělo by to být někde řádně označeno, Je třeba si najít vždy předchozí komentáře TD a v tom většinou posledním oznamuje vítěz nové téma. Tentokrát je to vítězka Drapka. A její komentář lze tedy považovat za ONO datum. Pak následně za pár dnů je to vyhlášeno adminem. veřejně v náhledu soutěží na hlavní přední straně. Ty sama jsi dala komentář jako první, takže se můžeš též podle toho orientovat. Tedy 8. - 10. 9. :-)

• Festa
    Festa
    06.10.2022 04:38
    Reaguje na casablanca 05.10.2022 20:27:

"Prosím, může někdo upřesnit od jakého data pořízení se mohou použít..." - zobrazit celý komentář

Ahoj,
    řádek 12-
    Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data vyhlášení aktuálního TD.
    Vašek

• casablanca
    casablanca
    06.10.2022 09:48
    Reaguje na Festa 06.10.2022 04:38:

"Ahoj, řádek 12- Fotografie nesmí být z archivu, mohou být pořízené od data..." - zobrazit celý komentář

To chápu, ale přesný datum , kdy bylo to téma vyhlášené nevidím. A nejsem sama, dostala jsem tento dotaz. Nemůže tam být napsáno.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse