Téma dne "Minimalismus" - čtvrtek 1.9.

  • Tomava
    Tomava
    06.09.2022 14:07

    Gratuluji Monice k vítězství a KaStefi a Paveljanovi k umístění na stupních vítězů a samozřejmě Míle za rychlé vyhodnocení a především za téma, které bzlo bylo báječné, spousta fotek výborných, ale místa jsou jen tři. Jak už psala Karlička, škoda že spousta účastníků nehodnotila. A každopádně se moc těším, co na nás Monika ušije. Tomáš

  • Cimlerova
    Cimlerova
    06.09.2022 15:23

    Také gratuluji všem třem na bedně. Téma se mi moc líbilo a těším se na další. Zuzana

  • KáStefi
    KáStefi
    06.09.2022 19:15

    Ďakujem za hodnotenie, gratulujem spolustojacim na bedni. V krásnej téme sa zišllo veľmi veľa dobrých fotografií, ťažko sa vyberalo. Monika, čo zaujímavé pre nás vymyslíš ? :)

  • Paveljan
    Paveljan
    06.09.2022 21:10

    Děkuji za hlasy pro mou fotku a především gratuluji kolegyním na bedně, a to nejen k umístění, ale hlavně za velmi povedené fotografie. Mně se vybíralo dobře - první dvě místa pro mne byla naprosto jasná, o to třetí pak byl sveden lítý boj :-) Těším se na nové téma a podobně jako ostatní připomínám, že ani nováčkové v soutěži se rozhodně nemusí ostýchat hodnotit!

  • casablanca
    casablanca
    07.09.2022 11:36

    Jsem moc ráda, že vyhrál můj "favorit". Gratuluji vítězům.

  • drapka
    drapka
    08.09.2022 10:08

    Hezký den všem, TD jsem již zaslala do redakce a vkládám i zde:..... další Téma dne za námi a vyhlašuji nové téma a to je „ZADNÍ STRANA“ a to dne 06.10.2022. Zkuste se zamyslet a podívat se někdy za sebe i před sebe, možná uvidíte i věci z jiného pohledu i z jiného úhlu :-). Těším se na všechny zúčastněné a na vaše originální, dechberoucí a nevšední záběry. Přeji všem dobré světlo, inspiraci a teď Lovu zdar :-) !! Mějte krásné září, Monika.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse