Téma dne "OKNA, OKÉNKA" čtvrtek 1. 7. 2021

  • casablanca
    casablanca
    07.07.2021 18:37

    Rozjela :-(

  • Festa
    Festa
    07.07.2021 22:15
    Reaguje na Míla Vildová 07.07.2021 00:38:

    "Díky všem moc za gratulace, vůbec jsem to nečekala, včera v noci jsem..." - zobrazit celý komentář

    Přiznám se, že se mi do hodnocení moc nechtělo. Měl jsem víkend noční. Tak jsem si to tentokrát ulehčil. Alespoň jsem si splnil povinnost. A nebo asi právo bodovat.
    Na druhou stranu je zbytečný dávat jméno autora, název fotky a ještě link na fotku. Pro mě je to taky práce navíc.
    A pokud někdo hlasuje v komentářích a všimnu si toho, tak mu napíšu, aby ro vložil do popisu pod fotkou. A to může udělat každý.
    Jo, a když oboduji, tak napíšu zprávu hodnotícímu aby nemusel každou chvíli kontrolovat, zda už jsem se ráčil bodovat. Tož tak.
    :-) V

  • casablanca
    casablanca
    08.07.2021 07:09

    Poradí mi někdo, kam ještě mám napsat hodnocení? Soutěž ještě pořád "čeká na vyhodnocení". :-)

  • Festa
    Festa
    08.07.2021 08:35
    Reaguje na casablanca 08.07.2021 07:09:

    "Poradí mi někdo, kam ještě mám napsat hodnocení? Soutěž ještě pořád "čeká..." - zobrazit celý komentář

    Soutěž se hodnotí do pondělí. Tím pádem je ukončena i kdyby byly třeba výsledky chybné. :-)
    Nyní je řada na redakci, aby soutěž zapsala jako ukončenou.
    Takže klid.
    Vašek

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.07.2021 16:08
    Reaguje na Festa 07.07.2021 22:15:

    "Přiznám se, že se mi do hodnocení moc nechtělo. Měl jsem víkend noční. Tak..." - zobrazit celý komentář

    Ale no tak Vašíku, vždyť na hodnocení máš celé čtyři dny.. a ty mluvíš o práci navíc, pro tři zkopírované názvy se jménem. Co je proti tomu práce sčítajícího, kdy se mu sejde několik podobných hodnocení a zamotá se do toho tak, že třeba sedmdesát fotek nakonec projíždí třeba třikrát od začátku, sepisuje, škrtá a už z toho blbne. To jen pro pochopení, proč je to důležité.
    Link je proto, že například někdo dá dva až tři názvy stejné, což se už několikrát stalo, takže je potřebné rozlišení. A taky je dobré, že ostatní si mohou rozkliknout o kterou fotku jde a nemusí probírat všechny fotky, aby ji našli. Prostě maličkosti, které nic nestojí a hodně pomáhají. Jinak jsem ráda, žes využil práva bodovat a taky doufám že ses neurazil, že jsem tě zmínila, nebylo v tom nic osobního.. ;-)

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    08.07.2021 16:11

    Jinak, abych vás nenapínala, další téma bude MAKROSVĚT.. již odesláno.

  • Z9
    Z9
    08.07.2021 18:05
    Reaguje na Míla Vildová 08.07.2021 16:11:

    "Jinak, abych vás nenapínala, další téma bude MAKROSVĚT.. již odesláno...." - zobrazit celý komentář

    Jeje, a to je prima téma, můj zanedbávaný mezikroužek bude mít radost :-)))

  • Festa
    Festa
    08.07.2021 18:32
    Reaguje na Míla Vildová 08.07.2021 16:08:

    "Ale no tak Vašíku, vždyť na hodnocení máš celé čtyři dny.. a ty mluvíš o..." - zobrazit celý komentář

    Ahoj Milo. Neurazil. Neboj.
    Bylo by asi dobře, aby každý dal každé fotce jiný název. A nebo nedával název ......... nebo ........ . :-)
    A hlavně by nikdo neměl fotky mazat!
    Je tu víc věcí, co by usnadnilo tu řeholi sčítání.
    A co se týká volného času mezi prací, který věnuji FA?
    Už to není co to bývalo.
    Vašek
    Jinak nové téma je pěkný.

  • Marie
    Marie
    08.07.2021 21:38

    Hmmm - Makrosvět - to bude opět zajímavé. Těším se. Díky.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse