Téma dne "OKNA, OKÉNKA" čtvrtek 1. 7. 2021

  • Tomava
    Tomava
    06.07.2021 16:10

    Gratuluji zaslouženým vítězkám, TD bylo opět velmi zajímavé. A už dopředu vím, že Míla vybere krásné nové téma.

  • Marie
    Marie
    06.07.2021 16:55

    Tak to je parádní vyhodnocení, i s odkazy na všechny fotky - to tu ještě asi nebylo. Díky moc... gratuluji vítězce... a mne 1 bod - taky přišel vhod. :-) Těším se co dál se bude dít. Na nové TD.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.07.2021 17:59

    Blahopřeji Míle a děkuji casablance. Chybička se vloudila, Drobena bodovala v komentářích a její bodování asi není započteno. Jinak připomínám, že nemají být vkládány fotky z archivu, což se u jedné slušně hodnocené fotky stalo. Škoda, vždyť jsme si pravidla upravili sami. K.

  • Droběna
    Droběna
    06.07.2021 18:25

    Droběna je nováček a Ti se jen stěží u někoho prosazují. Paní Míle moc gratuluji!

  • KáStefi
    KáStefi
    06.07.2021 20:41

    Pripájam sa ku gratulácii pre Mílu i ostatým na bedni patrí gratulácia. Všetci horíme zvedavosťou, čo si na nás pripravíš:). Krásne letné dni všetkým želám. Stefi

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    06.07.2021 22:30

    .

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.07.2021 00:38

    Díky všem moc za gratulace, vůbec jsem to nečekala, včera v noci jsem nakoukla a pro mne byla vítěznou fotkou "Do vlastních rukou" od Dany K a Po cestě, ( kde chybí ještě dopsat tři bodíky) od Karly Milcové. Takže pro mne velké překvapení a práce tak trochu navíc, ale radost mám... :))
    Chtěla bych poděkovat casablance za podrobné a rychlé zpracování, vím co to obnáší, navíc když lidi nenapíší do vyhodnocení, jméno a název fotky, ale jen link, viď Vašíku. :-) Člověk pak musí několikrát klikat, nejen že to hodně počítajícího zdržuje, ale často se rozklikne do dalšího hodnocení, stačí trochu únavy a může začít od začátku. Proto prosím, když už vynecháte link, nic se nestane, ale jméno autora a název fotky sčítajícímu, který čeká často do půlnoci, hodně pomůže.

    Trochu mne mrzí, že autor nesplňující pravidla, vůbec na mé upozornění pod fotkou nereagoval a někteří ho tak nevědomky zahrnuli do svého hodnocení.

    Nové téma zatím nevím, snad mě něco zítra napadne a brzy se ozvu.. :-)

  • casablanca
    casablanca
    07.07.2021 16:08

    Tak teď jsem to, já trubka, znovu projela a nepodívala jsem se, že Droběna napsala hodnocení do komentářů. I mně se to posledně stalo, taky jsem nováček, ale napravila jsem to. Teď nevím, co s tím. Hodnocení je napsané a opravdu se mi nechce to celé předělávat. Paní Milcové se samozřejmě omlouvám. Pokud na tom bude trvat, tak to hodnocení předělám, ale jsem v časové tísni a znavená vedrem.

  • Z9
    Z9
    07.07.2021 18:17

    Mílo gratuluju, Tanec pod oknem mi "padl do oka" okamžitě a nic ho nepřekonalo! Gratulace i Daně-K a taky Karličce za krásné druhé a třetí místo (jukla jsem k Droběně a jako nováčkovi jí určitě Karlička odpustí, že hodnocení napoprvé netrefila na správné místo - příště bude líp.
    Casablance díky za super vyhodnocení včetně odkazů, my, co jsme ho už dělali víme, jak "náročná odměna" za první místo to je :-) podle mě, určitě není potřeba předělávat ...

  • casablanca
    casablanca
    07.07.2021 18:37

    Aby bylo vše jak má být, tak vám předkládám upravenou tabulku hodnocení. Abych pravdu řekla, už se mi to všechno plete. Tak snad to bude v pořádku.

    MÍSTO AUTOR NÁZEV BODY
    1. Míla Vildová: Tanec pod okny 16
    2. Dana-K: Poslední dva mohykáni 12
    Karla Milcová: Po cestě 12
    3. Dana-K: Do vlastních rukou 11
    4. Míla Vildová: Život za sklem 9
    5. Petr52: Sliby chyby 8
    Kočičák: Brýlové okénko 8
    6. KáStefi: Záhadná 6
    Petr52: Žena v okně 6
    7. drapka: Ve městě 4
    KáStefi: ??? 4
    8. Páleníček: Příběh 3
    KIV: Okno do zahrady 3
    casablanca: Vodní okénkový svět 3
    9. drapka: Setkání u okna 2
    VercaKoudelová: Pohled z okna 2
    drapka: Večerní 2
    10. Kočičák: Okénka z pohledu kola 1
    Festa: U tygrů 1
    Karla Milcová: Zamřížovaný sv. Vít 1
    Marie: S muškáty 1

    Teď jen nevím, jestli ta tabulka zůstane, jak má a nerozjede se. Co myslíte? :-)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse