Vkládání fotek do série.

  • 23.12.2020 12:39
  • Marie
  • 14
  • Marie
    Marie
    Autor
    23.12.2020 12:39

    Hezký den všem. Chtěla jsem od dopoledne vložit vánoční sérii a jde mi nahrát jen první fotka. Druhá už nejde. Zkoušela jsem několikrát. Ještě nikdy se mi to nestalo. Poslední série byla vložena 12.12. tak mne zajímá, jestli to ostatním funguje a je problém jen u mne. Díky.

  • tosuk
    tosuk
    13.01.2021 13:08
    Reaguje na Marie 23.12.2020 12:39:

    "Hezký den všem. Chtěla jsem od dopoledne vložit vánoční sérii a jde mi..." - zobrazit celý komentář

    Dobrý den, také mě to nešlo, ale možná jsem někde udělal chybu.

  • Marie
    Marie
    Autor
    13.01.2021 14:57
    Reaguje na tosuk 13.01.2021 13:08:

    "Dobrý den, také mě to nešlo, ale možná jsem někde udělal chybu...." - zobrazit celý komentář

    Děkuji za odpověď, nějaký čas to nešlo ( ptala jsem se více lidiček ), ale už to asi jde. Ještě dnes vyzkouším. :-) Tak mne jde zase vložit jen první - úvodní fotka - a pak už nic... nerozumím tomu. Dnes je tam nová série - tak nevím čím by to bylo.

  • Marie
    Marie
    Autor
    19.01.2021 10:07

    Tak jsem získala dobrou radu nad zlato. Možná to není chyba, ale třeba nějaká novinka. Zobrazí se sice úvodní první fotka při nahrávání, ale ty další se nahrají také, bohužel je nevidíme, až po vložení. Takže se mi více líbilo vidět je a kontrolovat si to, protože při nahrávání 14 fotek jsem zjistila, že jednu tam mám 2x. Musela jsem tedy celou sérii smazat a vložit s větší opatrností znovu. Takhle ani nejde posouvat šipčičkami ( které tam nejsou ) když bychom chtěli - jak se uvádí - změnit pořadí fotek. Ale hlavně, že to alespoň takhle funguje.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    24.01.2021 18:25

    ahoj, poslala jsem dotaz na webmastera. Obcas dojde k aktualizaci a muze se tim nejaka funkce nechtene narusit...tak uvidime :)

  • Filip Sedláček
    Filip Sedláček
    Admin
    25.01.2021 12:01

    Dobrý den. Chybu jsem opravil, projevila se opravdu po aktualizaci.

    Neznemožňovala nahrávání sérií úplně, ale další vložené fotografie nebyly vidět až do publikování série (nebo obnovení stránky pro nahrávání).

    Nahrávání už by mělo zase fungovat jako dřív.

  • Marie
    Marie
    Autor
    25.01.2021 13:43

    Děkujeme moooc. :-)

  • Milena Honzírková
    Milena Honzírková
    01.05.2021 19:43

    Dobrý den,
    je možné některé mnou vložené fotografie následně vymazat? Děkuji.

  • Marie
    Marie
    Autor
    02.05.2021 08:22

    Jednotlivé foto vymazat jdou, ze série jednotlivé nejdou - jen celá série.

  • Milena Honzírková
    Milena Honzírková
    02.05.2021 10:27

    Děkuji za vyjádření. Můžete mi poradit, zda mohu vymazat jednotlivou fotografii sama a jakým způsobem? Nebo musím žádat administrátora? Děkuji za odpověď.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse