Téma dne „S DEŠTNÍKEM" čtvrtek 5.11.2020

  • Marie
    Marie
    08.10.2020 10:02

    Pěkné téma - těším se.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    08.10.2020 21:38

    Pravidla "od Káji" zejména pro začátečníky:
    * FOŤTE po celou dobu od vyhlášení tématu (tedy ode dneška) až do 5. 11. 2020.
    * VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 5. 11. 2020 od půlnoci do půlnoci.
    Pokud budete chtít vložit archivní foto, tak pouze pokud bude natolik výjimečné a neobvyklé, že si zaslouží, abyste ho použili. Důvod proč není aktuální, uveďte i u popisu fotografie.
    * HODNOŤTE snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 5. 11. do půlnoci pondělí 9. 11. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
    1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
    3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte.
    Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává automaticky 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod. Můžete zvolit i svůj vlastní snímek, pokud máte pocit, že je nejlepší. Je to pouze na vašem uvážení.
    * VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě vyhlašuje nové TD a sčítá u něj body. Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
    * Nové TD se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.

  • Lucie.jech
    Lucie.jech
    06.11.2020 17:27

    Tak a je to. Všem výhercům moc a moc gratuluji :o)

  • Z9
    Z9
    06.11.2020 23:16
    Reaguje na Lucie.jech 06.11.2020 17:27:

    "Tak a je to. Všem výhercům moc a moc gratuluji :o)..." - zobrazit celý komentář

    Kdo vyhrál? Něco mi uniklo? :-))))

  • Lucie.jech
    Lucie.jech
    06.11.2020 23:38

    Neuniklo. Vím, trochu napínám :o)
    Výsledky jsem zaslala k "vyšším" místům, tak snad si email co nejdříve přečtou.

  • Marie
    Marie
    07.11.2020 07:44
    Reaguje na Lucie.jech 06.11.2020 23:38:

    "Neuniklo. Vím, trochu napínám :o) Výsledky jsem zaslala k "vyšším" místům,..." - zobrazit celý komentář

    Jaké výsledky? Vždyť hodnotit se má pod uveřejněnými fotkami s TD až do 9. 11. Pak body sečíst a následně druhý den vyhlásit vítěze podle těch získaných bodů. Někdo to napíše hned po půlnoci, jiný později... dle času a svých možností. Takže 10.11. očekáváme zde všichni výsledky Tvého TD - S deštníkem... díky. :-)

  • KIV
    KIV
    07.11.2020 10:08
    Reaguje na Lucie.jech 06.11.2020 17:27:

    "Tak a je to. Všem výhercům moc a moc gratuluji :o)..." - zobrazit celý komentář

    No jo, výherce je lepší nejdřív vyhlásit, a až pak jim gratulovat... :-)

  • Lucie.jech
    Lucie.jech
    07.11.2020 12:37

    Dobrá tedy, snad to nebude vadit "vyšším" místům, že vyhlásím vítěze. Jde jen o subjektivní posouzení. Takže co se líbí mě, nemusí se líbit ostatním.

    Tak jsem se tedy rozhodla pro tyto první 3 vítěze daného tématu. Byl to pro mě docela oříšek, protože na první pozici jsem viděla hned 2 výherce. Nakonec vyhrálo to, co vyhrálo. Všem výhercům moc a moc gratuluji.

    1. místo - 3 body Drapka - Za tramvají
    2. místo - 2 body Z9 - paní Paraplíčková (+ ...a letí )
    3. místo - 1. bod Dana-K - Opuštěný

  • Marie
    Marie
    07.11.2020 14:03

    Nejlepší je, když v TD vyhraje ten, kdo o této soutěži skoro nic neví a ani nechce. Toto je Tvé hodnocení, které mělo být pod Tvou fotkou v TD. Jelikož jsi se asi TENTOKRÁT nezúčastnila, tak Tvé hodnocení neplatí. Musíš zjišťovat jak hodnotí ostatní, kteří se účastnili fotkou a jak bodovali. JE TO VŠECHNO NAPSANÉ V PRAVIDLECH U VŠECH MINULÝCH SOUTĚŽÍ, I U TÉTO TVÉ. Tady to zcela jasně napsala např. Helena Macenauerová.,. v úvodu soutěže na této stránce... to se ale musí pořádně číst... hmmm.

  • Míla Vildová
    Míla Vildová
    07.11.2020 18:56
    Reaguje na Lucie.jech 07.11.2020 12:37:

    "Dobrá tedy, snad to nebude vadit "vyšším" místům, že vyhlásím vítěze. Jde..." - zobrazit celý komentář

    Milá Lucinko u tvé fotky v soutěži, kterou jsi posléze smazala, jsem ti pár věcí vysvětlovala a končila větou, jestli víš, co je vlastně odměnou v této soutěži, neodpovědělas, teď koukám, že sis to ani nezjistila.
    No nic, přesto se těším na úterní vyhodnocení, fotek je pár, to zvládneš.. :)

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse