Téma dne „S DEŠTNÍKEM" čtvrtek 5.11.2020

 • Marie
  Marie
  08.10.2020 10:02

  Pěkné téma - těším se.

 • Helena Macenauerová
  Helena Macenauerová
  Autor
  08.10.2020 21:38

  Pravidla "od Káji" zejména pro začátečníky:
  * FOŤTE po celou dobu od vyhlášení tématu (tedy ode dneška) až do 5. 11. 2020.
  * VKLÁDEJTE max. 3 aktuální (nikoliv archivní) snímky do této galerie nejlépe s EXIF daty, a to pouze ve čtvrtek 5. 11. 2020 od půlnoci do půlnoci.
  Pokud budete chtít vložit archivní foto, tak pouze pokud bude natolik výjimečné a neobvyklé, že si zaslouží, abyste ho použili. Důvod proč není aktuální, uveďte i u popisu fotografie.
  * HODNOŤTE snímky ostatních soutěžících, komentujte, poukazujte na chyby a vyzdvihujte klady. V termínu od pátku 5. 11. do půlnoci pondělí 9. 11. vyberte tři snímky, které se vám nejvíc líbí a u jedné vaší vložené fotografie zadejte „upravit informace.“ Do popisu fotografie vepište pořadí snímků od prvního po třetí místo následujícím způsobem:
  1. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
  2. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii
  3. místo - název fotografie - autor - zkopírujte link na fotografii a nezapomeňte kliknout na „uložit fotografii“, jinak se nic nenačte.
  Každá fotografie soutěží sama za sebe, body za různé snímky jednoho autora se nesčítají. Snímek, který uvedete na prvním místě, dostává automaticky 3 body, druhý 2 body a třetí 1 bod. Můžete zvolit i svůj vlastní snímek, pokud máte pocit, že je nejlepší. Je to pouze na vašem uvážení.
  * VÍTĚZ = Autor s fotografií celkově na prvním místě vyhlašuje nové TD a sčítá u něj body. Výherce nové téma napíše na redakční mail redakce@fotoaparat.cz, přidá krátký popisek a připojí průvodní fotografii odpovídající jím vybranému tématu.
  * Nové TD se koná opět první čtvrtek dalšího měsíce.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse


Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace