Téma dne „S DEŠTNÍKEM" čtvrtek 5.11.2020

  • DaHo
    DaHo
    08.11.2020 16:36

    Kájo i Marie děkuji za radu, musím se s tím nějak poprat, přece jen je to při vyhledávání fotek k ohodnocení trochu nekomfortní, ale což, strávím zde více času.

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    09.11.2020 00:07

    Velmi se omlouvame za ztížení podmínek při hodnocení, které vzniklo nutnými úpravami webu, už zase vše běží, tak se těšíme :)

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Admin
    Autor
    09.11.2020 00:16

    Jako admin (po konzultaci s vrchním webmasterem) pohlašuji, že Lucka Jechová do TD Odraz vložila pouze jedinou fotografii "Odraz budovy" - nikoli "3", jak zde mylně bylo uváděno, a taky že žádnou fotografii nesmazala. V TD Odraz bylo několik fotografií smazáno, kde bylo i pomerne dosti komentářů (treba od Míly), avšak autorem techto fotografii nebyla Lucie Jechová. Myslim, ze nemam pravo autora 3fotografii (vsechny smazany) v TD Odraz zde uvadet. Lucka je nováček v TD, s pravidly uz je nyni seznamena, excel ma uz z vetsiny naplneny....a tak se tesme na vysledky :))

  • KIV
    KIV
    09.11.2020 14:32

    Tak jsem byla po dvou týdnech v Globusu nakupovat, rouška samotná mě rozčiluje dost, natož ta paní, co brala do rukou jedno rajče za druhým a zas je vracela…. a její pán (oba sami v rizikovém věku) .... stál vedle jako bodyguard… Obvykle jen odcházím a měním záměr, jako že jdu koupit jabka místo rajčat… ale tentokrát jsem se ozvala… paní, prosím vás, vemte si na tu jednu ruku tu rukavici nebo plastový pytlík… No a pán na mě vyjel, že jestli jsem prase, že si nemeju ovoce, přeci každej ví, že ovoce se meje, a jen prasata si ho nemejou….
    Prostě doba je blbá, ten virus nám byl čert dlužnej, lidi jsou podrážděný, a svět se nám pomalu mění před očima… Lidi mají míň trpělivosti, míň se usmívají, a všichni jen říkají, že už je na čase aby to skončilo…
    Tohle bylo asi první TD, kterého jsem se za celá ta léta nezúčastnila, asi za to fakt může ta rouška… :-)
    Moc mě potěšilo, že se nám tady ozvalo vedení portálu, fakt těší, že tu s námi jste. Dík.

  • zdenekNJ
    zdenekNJ
    09.11.2020 17:25

    Doba je nepříjemná pro každého,je ale dobře,že jste se ozvala

  • Lucie.jech
    Lucie.jech
    10.11.2020 00:00

    Všem co jsou na "bedně" gratuluji. I to je úspěch. Ostatním to vyjde možná příště :o)
    1. místo – 17 bodů - KáStefi – Prší, neprší … https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/482305/?page=3623d1bd180692c20a773388b41a7248

    2. místo – 14 bodů – Karla Milcová – Když pršelo … https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/482292/?page=3623d1bd180692c20a773388b41a7248

    3. místo – 11 bodů – Drapka – Za tramvají https://www.fotoaparat.cz/fotogalerie/fotografie/482282/?page=8d6fc3962cd9195c9afa795c559a4808

    4. místo – 6 bodů – Stanislav Hořínek – Ve Skotsku často prší
    5. místo – 5 bodů – Pedruna – Čekání
    6. místo – 4 body – Míla Vildová – I andělům moknou křídla
    7. místo – 4 body – Paveljam – Večer s bílým deštníkem
    8. místo – 3 body – Dana-K – Opuštěný
    9. místo – 3 body – Stanislav Hořínek – Spěchám na oběd
    10. místo – 3 body – Z9 – Paní Paraplíčková
    11. místo – 2 body – Tomava – Kdyby nás zase vytopili
    12. místo – 2 body – Z9 - ...a letí
    13. místo – 2 body – Míla Vildová – Deštníky on rád
    14. místo – 1 bod – Antropina – Barvy
    15. místo – 1 bod – Pedruna – Gentleman
    16. místo a dál jsou bez bodu

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    10.11.2020 00:05

    Lucie, tak to bylo rekordní vyhlašování. Díky za ně! Samozřejmě gratuluji KáStefi i Drapce a všem ostatním děkuji za pěknou zábavu. A tobě Lucinko přeji vždy dobré světlo!

  • Marie
    Marie
    10.11.2020 09:10

    Díky všem, bylo to zase skvělé a vzrušující...KáStefi a ostaním hezky umístěným gratuluji. Tentokrát mne ale chyběly fotky např. Festy a KIV a také Zd. Stránského. No snad příště. Jaké téma asi bude? Těším se jako vždy.

  • KIV
    KIV
    10.11.2020 10:09

    Gratulace všem třem na bedně, líbí se mi i různorodost fotek...
    Lucie, dík, zvládla jsi to v nadstandardním čase, a líbí se mi i to, že jsi dala plný odkaz na tři vítězné fotky, takže na ně stačí jen kliknout.
    Jsem zvědavá na další téma od vítěze KáStefi...

  • Veverka135
    Veverka135
    10.11.2020 11:56

    Tentokrát jsem ničím nepřispěla, protože to, co jsem si vymyslela, nedopadlo podle mých představ a archivní jsem dávat nechtěla. Ale sledovala jsem. Vítězná fotka od KáStefi je perfektní, velká gratulace. :-)
    Snad příště se mi povede.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse