​David Weinhauer o svém projektu Sprosté kafe: z kavárny mě ještě nevyhodili

  • davidweinhauer
    davidweinhauer
    10.09.2020 16:43
    Reaguje na Manžel1 09.09.2020 07:56:

    "David neni profesionál, fotil mi manželku matku 2 detí a zviedol ju na tie..." - zobrazit celý komentář

    Dekujeme za nazor, posilame klicenku s logem firmy! Mam dojem, ze chapat smysl textu se uci uz na zakladni skole. Opravdu netusim, co ma Vase nezdarene manzelstvi spolecneho s mym focenim. Deti si ponesou maximalne to, ze mezi ne tahate sve ego. A priste se prosim podepiste.

  • davidweinhauer
    davidweinhauer
    10.09.2020 17:04
    Reaguje na rosicak 10.09.2020 09:14:

    "manžel1- k tomu, aby někdo někoho svedl, musí být vždycky dva. Navíc kdo..." - zobrazit celý komentář

    Toto tesat do kamene. ;)

  • MakeMeSexy
    MakeMeSexy
    10.09.2020 17:36
    Reaguje na Manžel1 10.09.2020 13:59:

    "rosicak - za normálnych okolností je to tak jak píšeš, ale v tomto prípade..." - zobrazit celý komentář

    Dobry den p. Manžel.
    Som veľmi rada, že to píšete, priam mi srdiečko poskočilo. Na základe vašej recenzie služieb p. Weinhauera som sa rozhodla byť súčasťou projektu Sprosté Kafe. Držte mi palce a hľadajte moje 'holky' v jeho publikácii už čoskoro!!!
    (s kľúčenkou pošle aj zľavový voucher na nákup knihy)

  • Petr.
    Petr.
    10.09.2020 22:22
    Reaguje na davidweinhauer 10.09.2020 17:04:

    "Toto tesat do kamene. ;)..." - zobrazit celý komentář

    Takže přiznání? To by se profíkovi stát nemělo....

    Ale fotky pěkný

  • manzelka1
    manzelka1
    10.09.2020 22:35

    Milý Manzel1, zdá se ,že máte problém pochopit, že některé prádlo se má prát jen doma. Navíc samotné praní ovlivňuje víc faktorů jako je např. teplota a tvrdost vody, jeho znečištění nebo použitý prací prostředek. Je třeba hledat ten pravý důvod proč je prádlo špinavé a neřešit typ pračky.

  • davidweinhauer
    davidweinhauer
    10.09.2020 22:40
    Reaguje na Petr. 10.09.2020 22:22:

    "Takže přiznání? To by se profíkovi stát nemělo.... Ale fotky pěkný..." - zobrazit celý komentář

    V příspěvku, na který tímto reaguji není nikde zmíňka o focení. Ani o nějaké profesionalitě.

  • rosicak
    rosicak
    14.09.2020 10:07

    Toto je FOTOBLOK. Prosím, neplést s manželskou poradnou. Tyto příspěvky , které jsou mimo téma by se měly smazat.

  • Petr.
    Petr.
    15.09.2020 19:43
    Reaguje na rosicak 14.09.2020 10:07:

    "Toto je FOTOBLOK. Prosím, neplést s manželskou poradnou. Tyto příspěvky ,..." - zobrazit celý komentář

    Sorry jako .... :D teď tu píšeš rozumy, že je to "FOTOBLOK" a před pár dny to byly jiné rozumy. Klidně to dál roznazávejte, stačilo to přejít mlčením. Zejména reakce autora na mě působila tak, jak jsem napsal, prostě svědomí je sviňa...

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse