Téma dne „Zmrzlina" čtvrtek 6.8.2020

• Tomava
    Tomava
    11.08.2020 18:13

Nejdřív bych moc rád pogratuloval Karličce k vítězství v TD, vítězná fotografie byla velmi milá a výborně ilustrovala zadané TD. Zároveň také blahopřeji Festovi a Páleníčkovi k zaslouženému umístění na stupních vítězů. A Atropině děkuji za snad nejrychlejší vyhodnocení TD (alespoň za dobu, co se tu vyskytuji) a za celkovou organizaci TD. A už se těším na nové TD, které jistě bude velmi inspirující. Tomáš

• Marie
    Marie
    11.08.2020 18:17

Ahoj - bylo to zase fajn... gratuluji vítězce a ostatním a také se opět těším na nové TD. Co to asi bude? :-)

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.08.2020 18:47

Mirkovi i Marii - TD je již venku - snad bylo nejrychleji vyhlášené. A jenom opakuji - příští TD je DOTEK. To, abychom také mohli vložit do fotek trochu citu. Snad odpustíte jedné starší paní, že si vzpomněla, že k lidem patří cit. A díky za gratulaci - potěšila!

• Z9
    Z9
    11.08.2020 19:58

Karličko gratuluju, mám radost, žes vyhrála (už jsem to psala v komentáři i pak v hodnocení - fotka byla o jasné dětské "zmrzlinové" touze a navíc, na to, že nešlo o žádnou aranžovanou, byla báječně barevně sladěná).
    Gratulace i oběma dalším pánům v pořadí na bedně! Díky taky všem, co vložili fotky (aktuální :-) a pojďme se bavit dál ... máme hezké nové téma.
    Atropino klobouk dolů za to expresní sčítání - krásná práce!

• Festa
    Festa
    11.08.2020 20:10

Díky za "Poplácání" a taky se připojuji ke gratulacím a poděkování za organizaci TD.
    Kája byla odměněna ve dvou soutěžích najednou, tak doufám, že to v pohodě zvládne
    zorganizovat. :-))
    Vašek

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.08.2020 20:26
    Reaguje na Z9 11.08.2020 19:58:

"Karličko gratuluju, mám radost, žes vyhrála (už jsem to psala v komentáři i..." - zobrazit celý komentář

Díky, Zdeno. Ta fotka je dílo našich streetfotovýprav s Mílou. Bylo z čeho vybírat, každá jsme tvořily po svém. Prostě bylo to o radosti. Snad to bylo i znát. Jinak adeptů na bednu bylo víc, snad moje příští téma dá možnost zabodovat a hlavně zapojit se dalším. Pěkný večer!

• Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.08.2020 20:28
    Reaguje na Festa 11.08.2020 20:10:

"Díky za "Poplácání" a taky se připojuji ke gratulacím a poděkování za..." - zobrazit celý komentář

Vašíku, děkuji, měli jsme to s našimi fotkami jak se říká "o prsa". A já se budu toulat, k internetu se dostanu v mobilu, tak uvidíme.

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace