Téma dne „Zmrzlina" čtvrtek 6.8.2020

  • páleníček
    páleníček
    13.07.2020 17:45

    Zatím se mi zdá "Tento způsob léta pro zmrzlinu poněkud nepřejícím" ..., ale snad bude líp, vždyť je to tak hezké a chutné téma

  • Festa
    Festa
    17.07.2020 14:28
    Reaguje na páleníček 13.07.2020 17:45:

    "Zatím se mi zdá "Tento způsob léta pro zmrzlinu poněkud nepřejícím" ...,..." - zobrazit celý komentář

    Zmrzka se jí i v zimě. :-))

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    06.08.2020 12:44

    ...a ještě pravidla pro TD
    Pravidla stručná:
    1) Soutěžní téma dne je "ZA VODOU" JEN ve čtvrtek 6.8. 2020. Foťte, přemýšlejte, inspirujte se, doporučeno je fotit nejlépe v čase od vyhlášení soutěže do čtvrtka 6.8., kdy se fotky vkládají (NEMĚLO by se hledat v archivu, ale v krajním případě je to povoleno).
    2) VKLÁDÁNÍ fotek do soutěže = celý den, ve ČTVRTEK 6. srpna.
    3) HODNOCENÍ fotek v soutěži = napiš vítěze na 1.-3. místě do popisku své soutěžní fotografie (název fotky + link). Hodnotit můžeš od pátku, až do pondělí 10.8. 23:59.
    4) Vložit můžeš MAX 3 fotky.
    .
    PRAVIDLA PODROBNÁ A PŘESNÁ:
    Tento den (čtvrtek 6.8.2020) od 0:00 do 23:59 může kdokoliv nahrát maximálně 3 fotografie do této soutěžní galerie.
    Fotografie by neměly být z archivu, ale pořízené právě pro tento den (nejlépe připravené předem, nemusí být focené v tento den, ale PRO tento den .
    Od začátku soutěže až do příštího pondělí 23:59 (tedy dohromady 120 hodin) může každý soutěžící hodnotit. Hodnocení spočívá v tom vybrat tři fotografie, které jsou pro vás vítězné. Tím udělujete pomyslné 3 body vítězné fotce, 2 body druhé a 1 bod třetí.
    Tyto své vítěze (link na fotku každého) uvedete v popisku jedné ze svých soutěžních fotografií.
    Mezi vítěze můžete zahrnout i více fotografií stejného autora nebo i své vlastní.
    Bodování hvězdičkami u fotky je vypnuté, fotografie se hodnotí slovně. V případě nelichotivých komentářů, mohou být smazány adminem především ty komentáře, jejichž autor nevložil fotografii do tohoto TD.
    Každá z fotek soutěží samostatně (nesčítají se všechny body autora, ale všechny body dané soutěžní fotky).
    V úterý dochází k součtu bodů a vyhodnocení. To provádí vítěz minulého TD.
    Nový vítěz TD volí TERMÍN a TÉMA TD následujícího. Nové pravidlo říká, že se jedná o první čtvrtek v měsíci.
    (= vymyslí nové Téma Dne + k němu přidá krátký úvodní text + fotku)
    Nové TD se vyhlásí tak, že se vytvoří nové vlákno ve Foru/FotoGalerie, nebo nejlépe pošle adminům (redakcezavinacfotoaparat.cz).
    Admini následně otevřou novou galerii s názvem TD jako soutěž
    (ta je pak po celou dobu až do dne D vidět v Galerii).

  • Festa
    Festa
    09.08.2020 20:03

    Od vyhlášení TD Zmrzlina, mi nějak zamrzaji stránky FA. Dneska jsem chtěl hlasovat, ale musím to odložit na zítra. Strašně dlouho se mi načítaly stránky. A některé ráno byla na stránkách chyba. Doufám, že se to po vyhlášení zlepší. :-)
    Vašek

  • Helena Macenauerová
    Helena Macenauerová
    Autor
    10.08.2020 11:50

    Hezke leto! V posledni dobe probihaly na serveru upravy ohledne zalohovani dat, uz se zda, ze je vse u konce, tak kdyby doslo opet ke zpomaleni, prosime o informaci...
    dekujeme za trpelivost :)

  • Atropina
    Atropina
    11.08.2020 00:14

    Zdravím všechny vážené účastníky Tématu dne. Mám tu pro Vás jistě netrpělivě očekávané vyhlášení.
    Tématu se zúčastnilo 19 lidí (hlasovalo jen 14) a vložili jsme celkem 34 snímků.
    Pomyslný zlatý putovní pohár získává a vítězem se stává (následuje virbl a bouřlivý potlesk):
    1. místo ____ Karla Milcová - Kluk - 21 bodů
    Tímto Karle velmi gratuluji a těším se na nové téma, které pro nás vymyslí.

    Stříbro a bronz si vysloužili:
    2. místo ____ Festa - Jiný kraj? - 16 bodů
    3. místo ____ Páleníček - ...-chutná v každém věku - 12 bodů
    Také oběma pánům upřímně gratuluji.

    Bramborovou medaili získává:
    Míla Vildová - Z opačné strany.. - 9 bodů

    5 bodů:
    Dana-K - Mám na víc - 5
    Janov - ... - 5
    Z9 - lehký kanibalismus - 5

    2 body:
    DaHo - On tam byl! - 2
    KáStefi - Chcem ťa mať... - 2
    Míla Vildová - Černorybízová - 2
    Páleníček - Stylová letní zmrzlinářka - 2

    1 bod:
    Soňa Šerá - Ice, ice baby - 1
    Spruce - proteče nám mezi prsty - 1
    Veverka 135 - Nanuková - 1

    Všem děkuji za krásné snímky a už teď se těším na nové téma,
    Atropina

  • Soňa Šerá
    Soňa Šerá
    11.08.2020 00:25

    Gratuluji vítězům :)) Já se teď vrátila z prodlouženého víkendu, tak jsem nestihla ani hodnotit.

  • Karla Milcová
    Karla Milcová
    11.08.2020 09:14

    Ahoj, překvapili jste mne, jsem z výsledku trochu dojatá a děkuji všem za hodnocení. Gratuluji nejem oběma klukům na bedně, ale i všem ostatním, díky za pěkné pobavení, Atropině za perfektní zadání i vedení a rychlé vyhodnocení. Nové téma jsem již zvolila, ještě ho musím poladit. Trochu se mi to tluče s výzvou, ale snad to dám. Jenom chvíli nebudu na PC. Snad se bude téma líbit, pokusím se je vložit ještě dnes. K.

  • Dana-K
    Dana-K
    11.08.2020 13:24

    Zdravím a gratuluji!!

  • páleníček
    páleníček
    11.08.2020 14:06

    Děkuji hezky, blahopřeji Karle a Václavovi, zdravím všechny v TD zúčastněné a těším se ... Standa

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse