“Jarní kouzlení” 22.2.-22.4.2020

• Jakub Kapanik
    Jakub Kapanik
    Admin
    02.05.2020 23:40
    Reaguje na Bob Gajdoš 02.05.2020 23:09:

"Ahoj Jakube. Prošel jsem si dvouměsíční soutěže a kromě již dříve..." - zobrazit celý komentář

Nechci se příliš vyjadřovat k dávnějším soutěžím, neboť jsem ještě nebyl redaktorem zde na FA. Nerad bych zpětně hodnotil práci redakce. Ta to nějak vyhodnotila a já neznám bližší okolnosti.
    A k mazání fotek. Někdy je velmi těžké rozhodnout, zda fotografie do daného žánru patří, zejména když je na rozhraní. Smazání fotky je velký zásah a dáváme přednost tomu, když sami hodnotící rozhodnou o tom, zda fotka splňuje zadání soutěže a udělí jí adekvátní počet bodů. Pokud i přesto taková fotka dosáhne vysokého umístění, redakce do pořadí může zasáhnout nebo fotku v krajním případě smazat. Ale také může rozhodnout, že pořadí zůstane v nezměněné podobě. To je myslím i otázka vítězné fotky soutěže Portrét v pohybu.
    Díky i za Vaše ocenění, zpětnou vazbu sledujeme a jsme rádi za jakékoliv objektivní poznatky a připomínky.

• Míla Vildová
    Míla Vildová
    03.05.2020 01:45
    Reaguje na Jakub Kapanik 02.05.2020 23:40:

"Nechci se příliš vyjadřovat k dávnějším soutěžím, neboť jsem ještě nebyl..." - zobrazit celý komentář

To ne Jakube, hodnotící většinou nerozhodnou o tom, zda fotka splňuje zadání soutěže i když ji udělí adekvátní počet bodů, tohle o ničem nesvědčí, viz odpovědi lidí, které jsem oslovila..:)

• Jakub Kapanik
    Jakub Kapanik
    Admin
    03.05.2020 10:11
    Reaguje na Míla Vildová 03.05.2020 01:45:

"To ne Jakube, hodnotící většinou nerozhodnou o tom, zda fotka splňuje..." - zobrazit celý komentář

Pokud správně nerozhodnou hodnotící, rozhodne redakce. Viz. mé předchozí vyjádření.

• KIV
    KIV
    03.05.2020 11:00

U jedné nejmenované galerie se fotky nesplňující podmínky soutěže ze soutěže vyřazují adminem ne smazáním fotky, ale prostě jen vyřazením za soutěže. Fotky by tak mohly zůstat v galerii, i body by jim zůstaly, jen by se změnila třeba kategorie soutěžní na kategorie různé... Což by bylo ideální, kdyby to šlo i tady.

• JDzacovsky
    JDzacovsky
    08.05.2020 20:09

Úplně jsem na soutěž zapomněl a umístění je překvapením. :) Děkuji.
    Kde vlastně zjistíme, co jsme vyhráli? :)

• Jakub Kapanik
    Jakub Kapanik
    14.05.2020 23:26

Již jsme obdrželi ceny pro vítěze od společnosti Fomei: 1. místo: velká odrazka, 2. a 3. místo: menší odrazka

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Přiložené fotografie u diskuse

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse