Studiová světla

• pianko
    pianko
    Autor
    21.10.2019 16:34

Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali máte někdo zkušenost s výběrem studiových světel. Zatím fotografuji se speedlightem, ale jelikož mě okouzlilo fotografování především jídla a jeden světelný zdroj mi už nestačí, poohlížím se po světlech (něco kolem 300Ws by mohlo stačit). Máte zkušenosti s kvalitním výrobcem/prodejcem? :) Předem díky za všechny reakce!

• E.B.E
    E.B.E
    21.10.2019 20:27
    Reaguje na pianko 21.10.2019 16:34:

"Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali máte někdo zkušenost s výběrem..." - zobrazit celý komentář

Takže ne světla, ale jde o záblesky. Jestli to dobře chápu podle čísel ? (osobně na tyhle věci preferuju trvalá světla. Kontrola záblesků v téhle rovině je hodně složitá. Všechny ty odlesky, stíny...které jsou vidět až po exponování)

• sunhear2
    sunhear2
    22.10.2019 00:37
    Reaguje na pianko 21.10.2019 16:34:

"Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali máte někdo zkušenost s výběrem..." - zobrazit celý komentář

Když záblesková světla, tak určitě doporučuji Photon Europe. To jsou nejkvalitnější světla za rozumnou cenu, co se u nás dají sehnat. Do začátku úplně stačí i ta nejnižší třída BASIC Pro 300 Ws https://www.photoneurope.cz/studiove-zablesky-studiova-svetla/ mám je už dva toky a dost jim dávám zabrat a pořád vše funguje (což jsem u světel za tuhle cenu ani nečekal, vzhledem k tomu, že ateliér i pronajímám a dostávají pořádnou čočku). Výhoda je, že mají i skvělou technickou podporu a poradenství (dokáží poskládat sestavu přesně podle požadavků fotografa) a všechno se u nich na prodejně nechá prohlédnout a vyzkoušet před nákupem (mě tenkrát půjčili dokonce světla na víkend na vyzkoušení domů).

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Setkani fotografu

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace