Zrcadlovka pro amatéra

  • E.B.E
    E.B.E
    03.09.2019 10:51
    Reaguje na Jan Pánek 03.09.2019 10:35:

    "No jo, to je taky pravda, ale mělo by to být specifikované v dotazu. Pokud..." - zobrazit celý komentář

    Já myslím, že oba čtete kapku špatně. Přítel nic nemá...někdo mu to za dvacet nabízí !!! ...viz i můje předešlá připomínka

  • E.B.E
    E.B.E
    03.09.2019 10:53

    Kluk okopíroval text inzerátu (proto slovo mám) ...a k tomu píše "tohle mi někdo nabízí za dvacet"

  • KIV
    KIV
    03.09.2019 11:07
    Reaguje na Hanzekk 30.08.2019 13:05:

    "Mám Nikon d7100, Nikon 18-105 kit lens, Nikon 50mm f1.8, blesk Nikon sb700,..." - zobrazit celý komentář

    Takže máš, nebo nemáš?
    Napsal jsi mám, a měla jsem za to, že se tak trochu chlubíš co všechno jsi pořídil za 20.
    Jinak, píšeš: "Nejraději foti detaily květin, popřípadně přírodu a chtěla by i třeba rodinne fotky." To tedy znamená, že už něčím fotí... Takže by možná bylo vhodné, abys tu napsat jestli tedy fotí mobilem, nebo si půjčuje tu tvou výbavu (co máš nebo nemáš)… :-)

  • E.B.E
    E.B.E
    03.09.2019 18:14
    Reaguje na KIV 03.09.2019 11:07:

    "Takže máš, nebo nemáš? Napsal jsi mám, a měla jsem za to, že se tak trochu..." - zobrazit celý komentář

    Já teda myslím, že je to jasný. Jednak na začátku říká, že tomu nerozumí. Což by asi těžko s touto výbavou pronesl a pak pod seznamem techniky píše: "Tohle mi někdo nabídl za dvacet. Co říkáte?" Takže se očividně ptá, jestli to má vzít. No a otázka, čímpředtím fotila přítelkyně je asi irelevantní a nemá nic společnýho s tím, čím by fotit chtěla/mohla. Nakonec si stejně vybere sám podle vlastního uvážení a financí (jako většina uvažuje tak, že čím dražší, tím lepší fotky) Ostatně. Tyhle diskuse dycky dopadnou tak, že každej jejich účastník nabídne to zaručeně podle něj nejlepší, nebo to, co má doma. A i když se budu opakovat, co je vhodný pro jednoho, nebude pro jinýho

  • Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    03.09.2019 20:22
    Reaguje na E.B.E 03.09.2019 18:14:

    "Já teda myslím, že je to jasný. Jednak na začátku říká, že tomu nerozumí...." - zobrazit celý komentář

    "Mám", "nabídl", vše v první osobě jednotného čísla. Pochopil jsem, že ho má. Pokud ho nemá, je to dobrá nabídka, pokud je vše v dobrém stavu.

  • E.B.E
    E.B.E
    03.09.2019 20:41
    Reaguje na Jan Pánek 03.09.2019 20:22:

    ""Mám", "nabídl", vše v první osobě jednotného čísla. Pochopil jsem, že ho..." - zobrazit celý komentář

    Jak píšu nahoře...podle mě okopíroval doslova inzerát. O čemž svědčí i prázdné řádky. Proto začíná slovem "mám". Ale při závěrečné větě s otázkou není pochyb. A mě vlastně zprvu ani nenapadlo, že by to někdo mohl "číst" jinak, takže jsem reagoval upozorněním na vaši reakci se stejnou "nabídkou". Proto pardon

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse