Drobnosti k možnému vylepšení

• E.B.E
    E.B.E
    20.07.2019 11:32
    Reaguje na Dana Kovaľová 19.07.2019 19:30:

"jj... když celé dny píšu texty v programech, kde se odstavec odděluje..." - zobrazit celý komentář

Osobně bych se tady nesnažil o žádné změny pro lidi zvyklých ze sociálních sítí. Jednak je mi jasný, o jakou kategorii jde, ale hlavně bych se divlil, kdyby tihle "klikači" napsali víc, než dvě slova měsíčně a změnu funkce ocenili :-)

• KIV
    KIV
    20.07.2019 12:18

No, ono je to asi tak - dřív tu býval správce webu který se jmenoval radik, čili Aleš Radikovsky. No a ten nejen dohlížel, dával bany čili hlídal tady slušnost a měl to pod kontrolou i když byl na dovolené, ale taky jen tak mimochodem dělal potřebné drobné úpravy, jako například změnit "shift enter" na "enter", čili byl i programátor... No a teď je to nejspíš tak, že nový systém vyvinula nějaká programátorská firma, pak nejspíš dali nějaké období na vychytání drobných vad... a poté, prostě na každou malou změnu se nejspíš musí zavolat firma, ta se se vším musí seznámit, a najít tu "drobnost" neboli v čem je zakopaný pes. Je mi jasné, že tedy taková "drobnost" by nejspíš byla hodiny případně dny práce pro programátorskou firmu. No, nevím jak vy, ale já bych se asi taky do těchhle úprav nehrnula, ono to asi levné nebude... Proto říkám, shi(f)t enter... a klídek... jsem ráda že ten FA máme... i když radik by se zpátky hodil... :-)

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    21.07.2019 18:35
    Reaguje na KIV 20.07.2019 12:18:

"No, ono je to asi tak - dřív tu býval správce webu který se jmenoval radik,..." - zobrazit celý komentář

Zdravím, vesměs máte pravdu.
    Co se týče entru v konverzacích, na změnu to momentálně nevypadá. Chápeme, že některým to může vadit, ale stejně tak by jiným vadilo, kdyby enter pouze formátoval odstavce. Řešení s uživatelskou preferencí, jak se má enter používat, by byl programátorsky více náročný.

Co se týče bodu 1, tam nerozumím, kde je problém. Pokud reaguji na příspěvek v galerii i na fóru, obrazovka mi automaticky sjede na místo formuláře pro odpověď. Zkuste jiný prohlížeč, případně si zkontrolujte nastavení prohlížeče či počítače, zdali nemáte zapnutou nějakou funkci, která toto blokuje.
    Má s tímto problém ještě někdo jiný?

• E.B.E
    E.B.E
    21.07.2019 21:05
    Reaguje na Jan Pánek 21.07.2019 18:35:

"Zdravím, vesměs máte pravdu. Co se týče entru v konverzacích, na změnu to..." - zobrazit celý komentář

Taky se mi to stává. Jen ne pokaždé

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    21.07.2019 22:48
    Reaguje na E.B.E 21.07.2019 21:05:

"Taky se mi to stává. Jen ne pokaždé..." - zobrazit celý komentář

A vidíte v tom nějaký vzorec?

• E.B.E
    E.B.E
    21.07.2019 22:51
    Reaguje na Jan Pánek 21.07.2019 22:48:

"A vidíte v tom nějaký vzorec?..." - zobrazit celý komentář

Nijak mě to netrápilo, tak jsem se tím nezabýval. Používám navíc víc počítačů, prohlížečů, takže si na to budu muset dát větší pozor. Pokud to pomůže. Mě otočení rolovacím kolečkem tolik nebolí :-)

• E.B.E
    E.B.E
    21.07.2019 22:53
    Reaguje na Jan Pánek 21.07.2019 22:48:

"A vidíte v tom nějaký vzorec?..." - zobrazit celý komentář

...to mě víc naštve rozepsaná, odeslaná pošta :-(

• badbunda.
    badbunda.
    Autor
    24.07.2019 08:41
    Reaguje na Jan Pánek 21.07.2019 18:35:

"Zdravím, vesměs máte pravdu. Co se týče entru v konverzacích, na změnu to..." - zobrazit celý komentář

Používám operu, nefunguje to nikdy. V exploreru to opravdu funguje.

Díky za reakci

• Jan  Pánek
    Jan Pánek
    Admin
    24.07.2019 21:18
    Reaguje na badbunda. 24.07.2019 08:41:

"Používám operu, nefunguje to nikdy. V exploreru to opravdu funguje. Díky..." - zobrazit celý komentář

Dobrý den, zkusil jsem Operu a opravdu to tam nefunguje. Nahlásím to do vyšších kruhů a uvidíme, zdali se s tím bude dát něco dělat.

• badbunda.
    badbunda.
    Autor
    24.07.2019 21:21
    Reaguje na Jan Pánek 24.07.2019 21:18:

"Dobrý den, zkusil jsem Operu a opravdu to tam nefunguje. Nahlásím to do..." - zobrazit celý komentář

Pokud se podaří budu rád.

díky

Pro vkládání komentářů musíte být přihlášen(a).

Nové diskuse

Nové komentáře

Nejžhavější diskuse

Tento web používá k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a marketingovým účelům soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace